Skoči na vsebino

P: Thrustmaster 500 RS/ TH8-A/ Ferrari Alcantera


zamex23

Recommended Posts

D vidm če me boš kapiral k se gre glede kaša, dej realno ceno če je dobra ti lahk tkoj danes odkupim, zdej pa da vidmo možaka al rabi google al rabi še kaj več...

 

Vglvanem te mal hecam, če je volja če se ti da prodat in da imaš neko relano ceno javi odkupim tkoj...031-434-225 Damjan lahk me pokličeš lahk pošlješ meil info@playgame.si hvala!

 

Vse kar se tiče glede mojga pisanja in da te bockam v tri dni, je to moj hec, tuk me itak poznaš...

Link to post

Čaki čaki, tvoje reči imjao 12 mesečno oz še nižjo garancijo, ker če si vse pri dinotu nabavu si dobil le 12 mesečno...

pri meni  je vse dvo letna garancija, 24 mesečna pač,  mal bolj točno javi kateri datumi računov som in hvala!

 

Danes ti dam lahk tkoj 590e, ju3 max 500e, dvomm pa da se tre folk pred bajto zaradi tega, če pa ja,  pa sliko prosim, da se mal nasmejem...

 

 

Link to post

Ja za 590 dobiš volan z alcantaro brez menjalnika.  Za menjalnik se bori murn, za alcantaro silicij, za celotn komplet pa eržen. Potem pa imam še 2 random človeka, ki sta me kontaktirala.

Link to post

Sem omenil  sm danes dam lahko, (dal bi tit koj polno ceno, sm vem da nimaš 2letno garancijo, to pa meni po pravici tolko pomnei da naredim iz 2let, 4let garancije, ne bom razlagal...) če bo želja 1h sem še na voljo, pol bom šele tork sredo oz tork dopoldne bom še 2.0+ napihal, tko da u akciji sm sm še 1h!

 

 

Link to post

le še golih 39minut, pol dam 2litra šnopca u rt....tko da...zmeaxisč ajde?? prilka velka, ....al pa mjhna....

 

grdo rečen relano je vredno, sm glede garanciej si ga pa 2x posral, ti bom en dan razložil...

  • Upvote 1
Link to post

Hehe...prijatu TH ima uradno 2letno, SLOvenci pa sm reku že 10x na tem forumu, pa nategujejo, dino ima letno, conrad letno, jaz dobim 2 letno in dajem folku strankam dvoletno, oni pa dobijo pa NE dajo...in JA vrjemi 2letna ti hudo prav pride, rikne po 21mesecih recimo , dobiš vse novo lepo zapakirano, če ti tole rikne 13 emsec lahk sm v dolino zakotališ,  ker TH ima top šit garancije poštimane, vsaj tam k jaz jemljem...moje skromno mnenje..

  • Upvote 1
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...