Skoči na vsebino

WRC Game 2010


Killer_B

Recommended Posts

  • Odgovori 101
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da bo vsaj multiplayer dober

Tudi če je brez assistov jast niti slučajne ne morem dobiti občutka iz takale vožnje kok se bo vozil...v usakem primeru jo bo Dirt 3 prefuru :wink:

Tudi jast mislim, da bo Dirt 3 ene 5x bolš v vseh pogledih

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ekola, na brzinoo, igram na ps3, sprva sem popravil smerne tipke, sem presenečen da se jih sploh da, ker večina novih iger furaš na gobico analogno levo desno, gas pa R2.

Sprva se mi je zdel malo bol tako, grafika solidna, F1 10 ima kr boljšo, pa vseen ni slaba.

Igralnost pa , kot se mi je zdelo, mogoče malo bolša kot WRC EVO, sicer težko rečem, pri wrc-ju se igralnost nekak pobolša.Hočem rečti malo mi je čudna igralnost zunanjega pogleda celega vozila, mi je pa kr vredu notranjost, vožnja znotraj.Zvok ni ne vem kaj je soliden, določene proge so mi zelo lepe, občutek po mokri avsaltni podlagi soliden.Na koncu lahko rečem da je špil zabaven, določeni ovinki se podobno vozijo-fizika stil, rahel stil , kot RBR, pa vseeno ni podobn RBR.Cena je spet pretirana 59e Slo, tujina tudi celo 32e za ps3 konzolo, igranje na ploščku je dosti zabavno, ne vem pa kako je vožnja z volanom.Moja deklina ga zelo rada igra, to vam pove.... :P

Link to post

Že na pol igre, javljam da so proge Bulgarija, UK res lepe, zelo ušečne, N vozila 4wd zelo zanimiva, komaj čakam na s2k, nato še WRC, avto se da dosti lepo naštimati, da se ga solidno hudo drifta,kot sem omenil, meni se zelo spet zdi, kto je bilo v evotu, da se igralnost skozi igro zelo zbolša, ali pač ker sem toliko prevozil, ali je pa resnica.Poročam!

Link to post
  • 4 weeks later...

Pozdrav :wink:

Tole je moj prvi post ker sem nov na portalu. Včeri sem prvič odkar igram gtr:evo srečal slovenca- ki mi je povedal za ta portal oz vaš server :D Kako sem lahko vse skupaj spregledal?!

Kakorkoli...a se dejansko nobenmu ne zdi da je tale wrc najslabši rally u zgodovini iger?

Link to post
  • 1 year later...

Maxl pa mogoče še veš kako ti je ratalo, ker počasi izgubljam živce? Hvala za odgovor. Mogoce vsaj za WRC 2. Volan mi je deloval brez problema, gas pa je deloval na vseh gumbih na volanu, samo na pedalah ga sploh nisem mogel potrditi, tudi zelenega okenčka mi ni pokazalo.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...