Skoči na vsebino

GT3 @ Imola || 12.6.2016


markop

Recommended Posts

Oh, ni vse perfektno ne. Nikjer ni. Kakšne take kolizije znajo it postrani malo. Kar je važno je to, da so to izjeme.

Prihaja pa novi collision model, ki naj bi bil zelo "advanced" in kako next gen. Bomo videli.

Link to post
  • Odgovori 45
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Potek 12.6.2016 - NEDELJA 20:30 - Trening (40 min) 21:10 - Kvalifikacije (20 min) 21:30 - Dirka (60 min) Server: slo-racing.com FUN Geslo: sloracingir Nastavitve s

To poznam, ja. Najraje imam, da mi sete dela kdo, ki pozna mojo vožnjo (kar pa ni lahko ). Za to so ekipe... No, še enkrat hvala Markotu za server. Danes je šlo do 59 minute, po tem pa:

Marjan brez panike...nisem komentiral tvoje vožnje...to se lahko vsakemu zgodi. Marko, po nekaterih tvojih postih (pa ne me zdej vprašat katerih, ker jih tut slučajno ne bom iskal) sem predvideva

Tam na videu se lepo sliši, da sem preveč gasa dodal. Gume sem imel že na caa. 88%. Ni izkušenj.

Vse, kar se je pa dogajalo po tem, ko me je odneslo, ima pa najbolje od vseh simulirano Gran Turismo. (ki sploh nima[Jel2][Jel2])

Recimo tule je malo bolje, v rl. bi bil pa avto zmeličen voznik pa...

 

Uredil - mancSLO
Link to post

Marjan brez panike...nisem komentiral tvoje vožnje...to se lahko vsakemu zgodi.

Marko, po nekaterih tvojih postih (pa ne me zdej vprašat katerih, ker jih tut slučajno ne bom iskal) sem predvideval, da je še več kot perfektno... ;)

Link to post

Ah Arne noumo zdej k babe. Pač Marko preferira iracing, ti pa Assetto Corso. Imaš čist pravico. In sem ostal živ, hehe :P. On ima tehnično stvari rad do potankosti razdelane (meni se včasih še sanja ne, kaj je kaj), kdo drug pa stvari jemlje drugače.

Malo off. Sem že stokrat povedal, da iracing preplačaš 100 na uro. In take videe vedno rad pokažem, da se tudi samega sebe malo skuliram. Je pa res, da ti Iracing da grid tridesetih, ki so caa. enako dobri kot ti. Pač rangiranje naredi svoje. Mene mulci šišajo kt strela, pa se nič ne pritožujem. Še pohvalim se, da mi IR pride do 1400, več pa ne. Mogoče sem ravno zato v Nascarju, ko smo bolj tastari badiji :D.

Za ta keš, ki ga damo, takih videov nebi smelo biti. Pa naj bo še tak comunity.

Uredil - mancSLO
Link to post

A veš da še vedno ne vem točno. V onem okencu je licenca (D2.13 npr.) in IR.

IR menda pove, koliko si dober.

Kaj pa je SR? Ok. Safty rating. Ampak to je del licence, ali kako.

Link to post

SR ti pove koliko si na nek način fer in varen voznik. To pomeni, da se ne zaletavaš in delaš bedarije po stezi. In to je edini pogoj za napredovanje v licenci. IR pa govori o tem koliko si dober.

Sta pa malo povezana. Če na dirki poškoduješ avto, boš zgubil SR in posledično zaradi slabe uvrstitve še IR. Tisti, ki ima IR nad 2500+ je po statistiki sodeč mojster, saj je takšnih le ~10%.

@Ale: Kot si sam napisal, si pozabil na nekatere moje prispevke, ki govorijo o nekaterih pomankljivostih. Edini problem pri tistem posnetku je kolizija. Vse drugo je podobno drugim dobrim simulacijam. Kar je važno je to, da je teh čudnih štosov zelo malo. IR sam pravi, da ima sferični kolizijski model omejitve in da prehajajo na "poligone". Pustimo se presenetit.

Sicer pa je bilo lepo dirkat. 1 urno smo uživali. @123 je hiter in na hotlap nepremagljiv zame. V dirki pa mislim, da sva se oba fanj spotila. No, upam, da ste tudi vi uživali.

Link to post

Thx. @MarkoP. Za dvig IR-a bom moral verjetno nehati skakati iz serije v serijo, ampak se bom v S3 šel samo eno poleg Nascarja, ali pa še to ne, ker očitno rabim malo več (leta pa to). V Makomi npr. sem 2 leti rabil, da sem približno konkurenčen.

Pa še ena cvetka. V nascaeju na ravnini lahko na hitro pit request poštimam (ali bom menjal gume, gorivo, čiščenje stekl), na tej GT3 dirki pa ni bilo nikjer prilike za to. Ko sem hotel odklukat menjavo gum, sem bil že v malinah...:P

Uredil - mancSLO
Link to post

macros.JPG?dl=0

Endurance:

Quote

#lf rf lr rr fuel 120l$


Sprint:

Quote

#fuel 20l$

Nastaviš gumb na volanu ali tipko na tipkovnici in to je to. :) 

Uredil - alkoro
Link to post

Rabim komando za:

- menjava vseh štirih gum

- menjava samo desnih gum

- just the right tires 
#rf rr$ 

- 4 tires please 
#lf rf lr rr$ 

#cleartires (unchecks tyres only)

Uredil - mancSLO
Link to post

Lahko tudi gorivo višaš po 5l npr, ampak moram potrditi z enter? 

Ok, it works with fuel now as well. So you can make a #fuel +5l macro that lets you quickly toggle up how much fuel you want with multiple presses of a single key. You can also take out fuel, but only from the amount your adding. I don't know if that is worth anything but it was easy to do.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...