Skoči na vsebino

6. Wales Rally GB (20.4. - 27-4.)


Recommended Posts

Ne morem se zgovarjat niti na steam (pa me je celo zamikalo da bi mi "crknu") niti na grafo stekanje, ki je bilo na trenutke tudi prisotno ali volan...enostavno sem bil en velik trot na kvadrat [Jel2]

Po dokaj lepih prvih treh etapah, sem na cetrti refleksno na hitrem delu hotel pohoditi bremzo a kaj kurca ker sem si jo pametnjakovic en na zacetku rallyja nastelal na sklopko (kao left foot braking, da ne bo masina crkvala) in sem na najhitrejsem delu bremzal z vitrulano bremzo. POOOK in je slo direkt cez omejek po luftu in v drevo. Pocena guma lucke na avtu...potem je slo samo se nizbrdo in ne lazem, da sem do 14HP menjal ene 10x gumu ene 2x sem se pa kar brez peljal, ker jih menjat nisem vec mogel. BTW: ce je sla zadnja so bila speljevanja kot s fickotom...sam vrtel je neki v prazno. A so bile pac zvezde poravnane tako neugodno ne vem...potocil sem solzo in se sprijaznil s failom. Pred 14 stagom par metrov kjer je bil pa servis mi je sel pa se motor 100% terminal damage.

24387AB51DC2C20B072C2CE99D2DE4982AE675DE

 

Cestitke vsem ki ste se borili do konca in tisti ki ste dosegali dobre case. JAz priznam, da sem sel v ta rally malo prevec nepripravljen in s prevec x faktorja. Sola za drugic!

Uredil - AliBuggy
Link to post

Ugodno prodam večjo količino malin primernih za marmelado,kompot in podobno.

Reli po Wales-u je za mano. The Švic was real! Po solidnem začetku je prišla 2x River Severn Valley,kjer sem v obeh vožnjah fasal penalty,a usput nabral dobro mero malin.Ta etapa mi je bila tokrat trn v peti,katerega se nisem mogel rešiti,saj sem v poznejših dveh prehodih pridelal še krepko več zaostanka kot v prvih 2 primerih :P  časi so bili 7 minut+ ,kar ni za nikamor.Da ne govorimo sploh o tem kako je nastradala Micka. Ni kaj,zajeban reli do daske,ki ne dopušča napak saj te že majhna netočnost in vožnja po bankini lahko katapultira u luft na načine za katere fizikalni zakoni očitno ne veljajo.

Čestitke vsem sodelujočim in se vidimo v naslednji vojni 

Link to post

Odpeljal včeraj...

Prvih 8 hp-jev brez napak, cajti solidni. Avta se res ni dalo do konca popravt ampak ok, 8 dolgih stagov nrdi svoje... :) 
Pol se je pa začelo... hp9 izlet direkt v smreko, lučka za hladilnik že gori, kriza... :D 
Na hp10 me že sovoznik sprašuje "is engine ok?"... ja, dragi sovoznik, vidm tud jst lučko in slišm da nekaj ni vredu... [Jaoo]
Pol pa vožnja po jajcih do naslednga servisa, k ga kar ni hotlo bit...sm si zadav da odpeljem vse kar je ostalo naenkrat in nism vedu kdaj bo...po 12 nč, po 13 nč, po 14nč... motor je biu slišat čist pr koncu že, tku da nevem kako je preživu do konca hp15.. no, pa tud tam se je dal le bl za silo poštimat, lučke so na naslednjih brzincih še zmer svetile... :) 
No, pa glede na to da je blo bl po jajcih vseskp, je blo še zmer ogromno izletov s ceste - uglavnem kot dan in noč napram prvim 8 hp-jem... :) 

Uglavnem motor je nekak preživu do konca, še kšn hp al pa dva pa bi ga skor sigurno uničla, tku da spet dost sreče... :)

Pa srečno, če ma še kdo za peljat...

Link to post

Kupu litr refoška, da bom mal mešance u bencinu, sam ne pomaga nič. Se spusim SS1 lepo lagano, pa nekje prov čudno padem u jark... Razbita šipa in rescue na pou prog. Začnem ihtavo tišat ko divjak. Itak sam vn letel še 3x u 2 km. Alt F4 in ajde. :D

Link to post

Arne,mogoče glede na to da tle ni MP opcije vrg uča na RX disciplino za kakšen test? Meni osebno drgač ta reli zelo hitro izgublja na veljavi. DIRT 3 style MP bi bila poživitev epskih razsežnosti.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...