Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

Ja, kaj naj rečem... lepa dirka, škoda za Mateja Mejaka, bil je 2. pole pa nevem kaj je naredu, kar sem videl v ogledalih, se je nekje zapletel, škoda! Drugače pa skoraj mirna dirka, razen trenutka, ko sem bil na repu Alice, in se je le ta zaletel v gume pred menoj. Komaj sem ga obšel, je šlo za mm mimo... (drugič bodi malo bolj pazljiv, ne glej preveč v vzratno ogledalo, no ne skozi :) ). Potem pa samo še rutinsko do konca.

Upam da, bo v Avstriji na A1 ringu večja konkurenca, da bo vseeno malo bolj zanimivo!

Pa adijo v Avstriji!

Mitja

Saj sem samo za trenutek pogledal, pa vendar je bilo preveč. Pa tak lepo ko sem peljal.. :(

Link to post
  • Odgovori 236
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

A se komu da poslat replay :)

Drgač pa, keri zaostanki :shock:, Bonča dobr si ga teral 8)

thx, ma kje si bil ti? Sem te čakal, pa nič s tabo!

Sej bi lahko pole prišel na dirko veš?! Sta itak dva manjkala! Škoda, pa drugič!

Link to post

Jah, sem čakal na odgovor koliko vas dirka. Gor pa tudi nisem hotel hodit na slepo, ker sem videl da se jih je ravno 20 kvalificiralo. Tvoj post med dirko sem pa videl prepozno, je bila že 10 ura :) Pa drugič, za včeraj pa škoda res.

Link to post
Jah, sem čakal na odgovor koliko vas dirka. Gor pa tudi nisem hotel hodit na slepo, ker sem videl da se jih je ravno 20 kvalificiralo. Tvoj post med dirko sem pa videl prepozno, je bila že 10 ura :) Pa drugič, za včeraj pa škoda res.

škoda igi ker placa je blo dost (sej kej ve kdo je hotel 2x ali celo 3x zanalašč nabijat z vso močjo več Cliotov, mene je na koncu ravnine za lasss zgrešil in na polno v ograjo), sam mislim , pa tudi če bom kdaj jaz med njimi vami, je fer da taki NE VOZIJO! :x

Link to post

JAH...jst pa nisem uspel prit na kvalifikacje in dirko...blush.gif

upam da bom naslednjič prej fraj :( in pridem!

itak mobikrog sem že večkrat stestiral...mellow.gif

se vidmo v avstriji!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...