Skoči na vsebino

GT3 @ Daytona 2007 Road || 06.02.2016


markop

Recommended Posts

Pred 4 urami , mancSLO je napisal:

Sem bil pa na enem Daytona serverju pa ga kar 1:44:XX šibajo. Bo treba še malo oni gumb 'test' kliknit.

Ja, tako pač je. Eni so zelo hitri....Jim pa tudi pomaga zelo dodelan setup in 400+ krogov treninga. Da ne govorimo o vremenu, kateri je bistveni dejavnik za razlike v časih.

Link to post
  • Odgovori 74
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Potek 6.2.2016 19:30 - Trening (60 min) 20:30 - Kvalifikacije (20 min) 20:50 - Dirka (40 min) Server: slo-racing.com FUN Geslo: sloracingir Odpravljamo se na "the su

Te čase postavljate na Daytona 2007 circa ali na tej,ki sedaj dirkajo? Bom potem poskusil z Cady-em.  

He, he, tako pač je. Interesa je malo in bo tako tudi ostalo. Preveč je teh vozačin na razpolago.  Colak je globoko v PRO/WC skoncentriran z F1, tako da dvomim v njegovo prisotnost. Paps je zadnjo (ur

Posted Images

BMW ima kar težave na tej progi. Včeraj sem se malo vozil. Zadek popolnoma brez gripa. Če se res potrudim prilezem nekje do 1:46:6. Poskusil sem omehčat zadnje ARBje, omehčat damperje, spreminjati diferencial pa nič res ne pomaga. Zelo pozno grem lahko na gas. Muka je avto držat na progi, kaj šele dirkat.

Prijavljenih je zelo malo. Počakam še danes, jutri pa objavim še na IR forumu z povabilom. Zna pa bit, da tudi tam n bo veliko udeleženih, saj se je folk Daytone že kar najedel zaradi Daytone 24h, pa še GT3 serija je prejšnji teden vozila Daytono.

Izdali so tudi vremensko napoved za Daytono. Vremenska fronta s severa se počasi umika. Vseeno je vreme še nekoliko nestanovino. Predvidena temepratura ozračja je 22°C ter pretežno oblačno vreme.

Kje ste: @alkoro, @Gantar, @Paps, @zamex23, @sarabwt, @Marin Colak, ...

Uredil - MarkoP
Link to post
2 hours ago, MarkoP said:

BMW ima kar težave na tej progi. Včeraj sem se malo vozil. Zadek popolnoma brez gripa. Če se res potrudim prilezem nekje do 1:46:6. Poskusil sem omehčat zadnje ARBje, omehčat damperje, spreminjati diferencial pa nič res ne pomaga. Zelo pozno grem lahko na gas. Muka je avto držat na progi, kaj šele dirkat.

Prijavljenih je zelo malo. Počakam še danes, jutri pa objavim še na IR forumu z povabilom. Zna pa bit, da tudi tam n bo veliko udeleženih, saj se je folk Daytone že kar najedel zaradi Daytone 24h, pa še GT3 serija je prejšnji teden vozila Daytono.

Izdali so tudi vremensko napoved za Daytono. Vremenska fronta s severa se počasi umika. Vseeno je vreme še nekoliko nestanovino. Predvidena temepratura ozračja je 22°C ter pretežno oblačno vreme.

Kje ste: @alkoro, @Gantar, @Paps, @zamex23, @sarabwt, @Marin Colak, ...

Ne na iR :D maš upaljen tc? Za setup sledi temu guidu :)

RFactor 2 Advanced Car Set up GuideV1.rar

Link to post

He, he, tako pač je. Interesa je malo in bo tako tudi ostalo. Preveč je teh vozačin na razpolago.  Colak je globoko v PRO/WC skoncentriran z F1, tako da dvomim v njegovo prisotnost. Paps je zadnjo (uradno) dirko vozil 2014, tako da je njegovo dirkaško stanje v zatišju trenutno. Ostali pa mislim, da so bolj na AC sceni.... Skoraj bi bilo bolje, da se mi kam priključimo :)

 

Marko, lahko ti dam za probat moj setup, vsaj za primerjat. :)

Link to post

Ja setupa bi bil vsel. Jaz imam nek base setup, ki mi je dobro služil. Vsako progo sem ga malo priredil in je blo. Recimo v Sebringu prejšnji teden sem bil kar dobro na stezi. V Interlagosu je bilo nekaj težav, tukaj pa kriza.

Danjel, če še koga poznaš ga kar povabi.

Kar pošlji. Bom probal.

 

 

Link to post

Jaz sem v public ligah in imam dela čez glavo. Čez teden treniram, čez vikend pa kakšna dirka. Dirkam pa GT3, če ostane časa pa še RUF. Izkušnja nora - nič ji ne pride zraven kar je trenutno na voljo od simov.

Tale ESRA zlgeda zanimivo. Sploh s temi pravili in budgetom bo zgleda pestro. Mene sicer malo urniki omejujejo zato mi pa tako paše "public" prvenstvo.

Namen te FUN dirke je bil low-budget GT3 dirka v IR med slo-racing vozniki, ker se je kazalo nekaj zanimanja, vendar je hitro izpuhtelo zgleda. Pol so tle še razne nepričakovane obveznosti pri posameznikih in je partecipacija kar je.

 

Uredil - MarkoP
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...