Skoči na vsebino

2. Imola - 20.12.2015


Recommended Posts

  • Odgovori 78
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Najboljša aplikacija. Jaz jo VEDNO čekiram, ko je nekdo ob boku, ker drugače pač ni viden... In točno veš kako se linije držati ko je nekdo vštric. Tiste puščice povejo bore malo... naokoli pre

Na tvojem skinu?

Ja no ..... V bistvu je bilo tako da mi zaradi posodobitve AC ni delal .Nato sem dal preko steama pregledat celo igro . in je popravlo - pobrisalo par stvari . Med drugim tudi helicorso . Ko sem zadevo usposobo sem moral na novo namestit helicorso , ampak nisem trofo iste verzije . Med Q sem opazo da mi helcorsa ne deluje zato sem jo pred startom ponovno uklopil . In ker nisem bil navajen da se helicorsa obarva ko je avto blizu se mi je naenkrat vse zasvetlo ob koncu startne ravnine v trenutku ko naj bi začel bremzati . Kriv sem jaz samo jas da sem zgubil nadzor nad avtom , je pa nekaj novega "rdeče utripanje" pripomoglo da sem za trenutek zgubil fokus . 

Morda se je slišalo da se izgovarjam na app . vendar vem da je za izlet kriva moja napaka in neizkušenost  .

Link to post

Sam jo imam že dlje časa in me je že večkrat rešila. Ko se je navadiš, sploh ne veš da je na ekranu, pač v tistih kočljivih trenutkih namesto da bi levo desno klikal s knofi vidiš lepo na sredini ekrana (odvisno kje jo imate), kaj se okoli tebe dogaja. Nimamo vsi 3 monitorjev, pa VR čelade na glavi, da bi imel 360 sliko okoli avta.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...