Skoči na vsebino

5. Nürburgring Nordschleife - 3.1.2016


PEK

Recommended Posts

  • Odgovori 112
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

        &#13

Jaz sem leta poznal samo prvo polovico proge. Razlog za to je, da dlje nikol nism prišel  #fullgas! 

Bom pa js z Merc, če noben drug noče..

Sori Berden za tisto moje matalanje po progi v tretjem krogu. Me je tolk zarolal, da sem 10 sec iskal prvo pa vzvratno.

Sicer pa dobra nažigalka teli DTM-čki.

Thx Jankotu za organizacijo.

Link to post

Rezultati finalne dirke na Nordschleife:

results.jpg


Prvi 3 v 1,2 sekundah
Prvih 5 v 10 sekundah
Prvih 7 v 20 sekundah

Balast je očitno deloval, super dirka, hvala vsem za udeležbo. Čestitke Blaž!

 

Uredil - PEK
Link to post
8 minutes ago, mancSLO said:

Sori Berden za tisto moje matalanje po progi v tretjem krogu. Me je tolk zarolal, da sem 10 sec iskal prvo pa vzvratno.

Sicer pa dobra nažigalka teli DTM-čki.

Thx Jankotu za organizacijo.

Ni zamere, jaz bi tudi lahko upočasnil. Srečen sem bil da vidim koga sploh na cesti :)

Link to post

Bom v pravo temo nalimal :P

 

Carska dirka, škoda, da jih nisem mogel več odpeljat. Sicer sem bil nov s tem avtom na progi, ampak je šlo. Vem da Mecoti letijo, ko snete sekire, sam verjetno, je to zato, ker so Alfe tolk švoh, ne zato, da bi bil jst slab :) 

Q: Taka ziher vožnja, se mi zdi da P4. Cajt, 9.53.

R: Iz štarta Q4 potegne, kot Pamela Anderson, sm sam mahal okoli, ko so vsi ostali v slow motionu šli s štarta :) Edino Blaž je izginil naprej v mrak, zadaj pa kolona Mercedesov. Sami nišani, sm se počutil kot pred strelskim vodom. Potem me je prvi prehitel Alen, pa je tako utripalo vse okoli mene, da sem mal odpeljal po travi, da se nebi spojila skupaj. No, čez čas se je zadeva s pingom umirila in Alen je izginil v daljavi. Zadaj pa nov par Gantar in Glavač. V drugem krogu sem telovadil nekaj v zadnjem delu in oba nišana sta šla mimo. Zadnji krog sem se trudil, da bi koga ujel, samo kaj ko po ravnini Alfa ni šla nikamor. Top speed 257. Vseeno fina, fer dirka. Zabavna, tako da pozdravljam tole prvenstvo in, če bo še volja, se v naslednjem bolj resno pridružim.  

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...