Skoči na vsebino

Rally Challenge


Recommended Posts

Rally Challenge je tedenski izziv. Vsi tekmovalci imajo enak avtomobil, s katerim morajo kar najhitreje odpeljati rally sestavljen iz 6 prog. Rally Challenge je namenjen učenju, zabavi in sprostitvi. Omogočen bo reset celotnega eventa, da se lahko popravljate oz. dokazujete spremembe v nastavitvi avtomobila.

Omogočen je samo en avtomobil na event. Avtomobila za sodelovanje ni potrebno kupiti, a to pomeni, da vozite brez upgradov.

Mehanikom pogodbe ne potečejo, ko se vozi liga.

Uredil - Arne Dopudja
Link to post

Moj predlog:

Vsak event traja 6 dni, potem je 1 dan pavza, nato naslednji event 6 dni, itd...

Na enem eventu se vozi samo en avto, vsak event je sestavkjen iz 10 prog, po 2 progi (ena kratka in ena dolga) iz vsake države v različnih dnevnih terminih in vremenskih pogojih, vmes je servis za popravilo in nove nastavitve.

Link to post

karkoli, samo da je en avto, brez resetov in mix razlicnih prog...zarad mene dodaj tud asfalt, ki ga pri V2 ne maram. Skratka fun race, in pol na koncu predebatiramo kaj je kdo narobe s settingi delal ali pa s samim vzemanjem ovinkov in abjusanju motorja v prenizke ali prevelike obrate. Mal se tako ucmo pa pol pocas zacnimo daily lestvico zasedat, tko kot so danes Finsko poownal Finci...le zakaj :)

Tale spil ratuje res neverjetno dober navkljub mojim osebnim problemom, ki jih imam prakticno z vsem kar se premika in dogaja na tem svetu :)

 

tole kar se kle na SR dogaja je zame zelo dober ventil...sploh  pa ce je druzba in konkurenca prava! Knox pa itak rula...svaka cast za inercijo in zagnanost ki te zene, da nam tako lepo uredis sessne, da samo uzivamo pri vozni in potem se povzetek preberemo!

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Moj predlog:

Vsak event traja 6 dni, potem je 1 dan pavza, nato naslednji event 6 dni, itd...

Na enem eventu se vozi samo en avto, vsak event je sestavkjen iz 10 prog, po 2 progi (ena kratka in ena dolga) iz vsake države v različnih dnevnih terminih in vremenskih pogojih, vmes je servis za popravilo in nove nastavitve.

7 dni, itak nima veze. Sreda-sreda.

Uredil - Arne Dopudja
Link to post

V challenge threade se bo poleg tipa vozila še dodajalo info o načinu menjalnika, ki je primeren. Ni se treba držati, ker nimajo vsi H shifterja ali sekvence, igra ima tudi bolj površno vse narejeno, pa še nadzorovati nemormo. Bolj za zabavo in dodani realizem.

Link to post

Poleg tega da pozabm, ker nism v DR aktivn trenutno, mam še miljon reči, dans zjutr me je pa steam login mal v mozak potiskal, tako da sm gantarju predal... Je pa prišel online šele zdaj.

Zdej pa vozt. :D

Link to post

tolk si odlasal da sem natocil ze 3 plocevinke 0.5l penastega N2O vase in bi bilo sedaj kakrsnokoli udejstvovanje na rallyju samomor [Jel2]

se bom pa spopadel tudi s tem V2 asfalt izzivom ...obljubim in hvala Knox za to, da drzis rally sceno gor!

 

Link to post
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...