Skoči na vsebino

rFactor


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav vsem! Sem Luka Peklaj iz okolice Ljubljane. "Pišem v svojem ter v imenu Core Racing." Rad bi vam predstavil in use zainteresirane, mogoče najhitrejše med vami, povabil da se nam prid

Renault mod... mja, bo treba voziti z mechanical failure na OFF, drugače ne bo nihče do cilja prišel...

Targa! Jaz sem bil testni voznik te proge, in sem bil 1. ki je progo izpelu brez napake! Ta posnekte so potem uporabili za umetno inteligenco (to je bilo v Grand Prix Legends)! wow. Zakon proga.

Posted Images

aja drgač bi pa lohk tle naredl tut kako rfactor prvenstvo (dtm, pcc ali megane), js bi dirku wtcc oz stcc pa mam preslab računalnik...upam da bo kmal tut kaj za rfactor, pa če bo lohk tut kaj pomagam... :wink:

GTR2 prvenstvo? Tisto je tudi malo manj zahtevno za igranje?

ne razumem kaj si hotu s tem povedat?

js sm reku pač da bi lahk tle naredl kakšno prvenstvo katero bi se igral v rfctorju ne pa wtcc07 al evolution al kaj pač imate sedaj... :wink:

Link to post

ma niti ne no, sicer dela sam če mam več avtov zram je slabo...

rfactor mi pa dela čist vredu v različnih ligah...bi blo pa dober če bi naredl tle kako ligo, dirke kak dan med tednom pa mogoče fixed setup(da bi blo bol izenačen)? sicer vidim da bo cliocup sam tisti avti grejo pa res prepočas :D zato bi blo dobr vsaj kak megane če že ne dtm :oops:

Link to post
[smoke] zaenkrat se nism v nobeni ligi, igram kr tko, probavam razlicne stvari in nastavitve. drgac pa bi naredu jst svojo ligo za rFactor VHR mod (NASCAR), ce kerga zanima kk to deluje, se lohka zmenmo pa odprem server in nardim malo predstavo kako pa kaj z nastavitvami itd. cool.gif pisite, sporocte mi! lzje bi blo da se dobimo na TS-u kr se mi res ne da tipkat prvec....LOL [jezik12]icon_dance.gif liga se naj bi imenovala Cowboys From Hell racing -- se pravi (CFH racing OPEN) mam server poimenovan, odprt pa je včasih podnev kadar se jst poglobim heh... se vidmo! [dance]
Link to post
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...