Skoči na vsebino

rFactor


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav vsem! Sem Luka Peklaj iz okolice Ljubljane. "Pišem v svojem ter v imenu Core Racing." Rad bi vam predstavil in use zainteresirane, mogoče najhitrejše med vami, povabil da se nam prid

Renault mod... mja, bo treba voziti z mechanical failure na OFF, drugače ne bo nihče do cilja prišel...

Targa! Jaz sem bil testni voznik te proge, in sem bil 1. ki je progo izpelu brez napake! Ta posnekte so potem uporabili za umetno inteligenco (to je bilo v Grand Prix Legends)! wow. Zakon proga.

Posted Images

Hudo, res [ok]

S kom pa rišeš to?

Še to, kje pa dobiš prave mere prog, da se vse ujema z realnostjo?

Veš kako rečejo v dalmaciji "svaki ribar svoje misto ima" [smoke]

Hudo svaka čast...Če kdo hoče prit v Jesolo na otvoritveno dirko je še nekaj prostih mest v avtu (iz Ljubljane)

MAREC 9. - 10. SSC INTERNATIONAL JESOLO ITALIA

Link to post

Hudo, res [ok]

S kom pa rišeš to?

Še to, kje pa dobiš prave mere prog, da se vse ujema z realnostjo?

Mitja tu je bilo zelo na lahko, ker so dali na svojo stran načrt steze z merami krivin, širino itd. Ja drugač pa uporabljam BTB, photoshop, 3dsmax,PixPlant, Xnwiev,sketchup, xpacker...aja pa tam ko ni načrta se sam zapelem po progi če je blizu, drgač pa GE, ko bom velik si bom pa kupu scaner :)

Link to post

Ti si svojo vstopnico že zamudil z neudeležbo na rallyiju po Targi.

Dovolj je bilo tega...

Naj spomnim:

Bump še enkrat, kdor tega ne bo upošteval, naj kar pozabi na naslednje fun dirke na SloRacingu!

Ker je zelo pomemba časovnica štarta, se na rally prijavite le, v kolikor ste 100% prepričani da se ga boste udeležili. Odjavo obvezno sporočite najkasneje do 19. ure.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...