Skoči na vsebino

rFactor


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lep pozdrav vsem! Sem Luka Peklaj iz okolice Ljubljane. "Pišem v svojem ter v imenu Core Racing." Rad bi vam predstavil in use zainteresirane, mogoče najhitrejše med vami, povabil da se nam prid

Renault mod... mja, bo treba voziti z mechanical failure na OFF, drugače ne bo nihče do cilja prišel...

Targa! Jaz sem bil testni voznik te proge, in sem bil 1. ki je progo izpelu brez napake! Ta posnekte so potem uporabili za umetno inteligenco (to je bilo v Grand Prix Legends)! wow. Zakon proga.

Posted Images

Evo sem probal oba moda enega za drugim... kakšne bistvene razlike razen da en oversteera drug pa understeera niti ni ,vsaj na SPA-ju... V kanadi pa se mi zdi da ORL preveč drsi... ampak to je samo moje mnenje...

Je pa tud fora da če rFactor štartaš tako, da je euroracers mod kot prvi ki se naloži ko prideš v špil kljub temu, da potem premakneš na ORL ostanejo v špilu barve boljše (ni vse v odtenkih sive kot v črnobilu :P) kot pa če direkt štartaš z ORL ?

A kdo ve katero datoteko naloži, ker očitno ne take ki bi delala mismatch

Link to post

Al pa daj drugič to malo drugače povedat!

"Če koga zanima si lahko prenese in stestira X mod,itd,itd!"

V tem primeru pa so vsi vsekali po novem modu,ko da so ga na luni napravili.

Saj razumem.........grafika.........vauuuuu.........pa kers ima........madona.............to pa bo!

Samo vse kaj se sveti ni glih rečeno,da je ne vem kaj! Kot v primeru F1 2010!

Tudi mene je takrat pritegnila grafika samo pol kar hitro vidiš,da je to bolj za gledat (sicer bolj težko ker posnetkov ni) kot za vozit.

Pa še je X taknih stvari v F1 2010 ,ki mi pol glih niso bile všeč!

Sicer pa bomo videli kaj bo iz vsega tega.

Link to post

Če bo slučajno glasovanje bom proti, čeprav ima ORL najslabšo grafiko od "profesionalnih" modov. Kar se fizike tiče je toliko v redu, ni treba da je mod preveč enostaven (zato sem bil za Fsone :)).

Čeprav se mi zdi, da sem nekaj časa nazaj govoril da nimam nič proti temu, če menjamo (to pa zato, ker nisem dodobra stestiral).

Link to post

Eh dejte no, mal povišajte detajle na ORL, še js laufam Player details na High. Pa mam garo. Lahko pa našponate do kocna vse detalje, pa poglejte kaka lepota je Ferrari.

ORL ma zadost grafike, pa nč več. Ker ste me še sami enkrat popluval ko sem se pritoževal nad enimi kozlarijami RFTja...na tole pretvorjeno F1 2010 komercializirano.....ste pa hitro piknali. Instant consumer hit temu pravijo. [jezik12]

Link to post

Škoda jutri me ni. Krka :D

Kar se moda tiče... sem danes potem še mal probal, pa ne samo Spa, ampak sem za foro probal še Španijo... sej je res lušen za vozit, takoj se navadiš in vse, ampak drži pa vseeno malo preveč. V španiji kar na polno letiš čez 3. ovinek, pravzaprav bi mogel še Kers tiščat tolk dobr gre... mal nerealno (krilca gredo do 45 :twisted:)

Je pa definitivno fun mod. V veliki meri ravno zaradi kersa, vsaj meni. Tako da če ostanemo na orl-ju ne bi blo švoh če bi vsaj tisto za kers in po možnosti DRS pogledal če se res kaj da.

Link to post

Eh dejte no, mal povišajte detajle na ORL, še js laufam Player details na High. Pa mam garo. Lahko pa našponate do kocna vse detalje, pa poglejte kaka lepota je Ferrari.

ORL ma zadost grafike, pa nč več. Ker ste me še sami enkrat popluval ko sem se pritoževal nad enimi kozlarijami RFTja...na tole pretvorjeno F1 2010 komercializirano.....ste pa hitro piknali. Instant consumer hit temu pravijo. [jezik12]

Ne vem če si s temle ravno zadel bistvo, ker smo vsi povedali, da smo ORL izbrali samo zaradi njegove enostavnosti in fizike in ne zaradi grafike, ki roko na srce ni nič posebnega.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...