Skoči na vsebino

DiRT Rally - Splošna debata


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 647
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

...a ves un feeling, ko ga picis in vse klapa, potem pa sredi velikega skoka na Finskem ugotovis, da te prevec ven nese...ti pa nimas vec kej narest Po skoku direk v maline, ki so ze olesenele .

Vztrajam :) Po 3 odfuranih prvenstvih v carrer mode mi gre vedno boljše, zdej že skoraj zares dirkam...:) Sem že poskusil tud ene par daily eventov (sprva precej neuspešno, saj sem šel brez

Nekaj sm brskal po netu glede Dirt rallya in našel info, da so vse proge tudi resnične Glede na današnjo tehnologijo in dostopnost podatkov (lidar posnetki terena) je to sicer logično in neprimer

Posted Images

Še vem ne kje se selecta, zdej je pa vikend pa smo v LJ pa bog ve kje. :P

 

EDIT odpelav, brezveze. H pa sklopka pa skromnih 720 stopinj pa hairpini pol se pa daj če moreš. Čeprav en stage sm biu samo 7 sec za leadom semizdi. Fizika pa tut nima nobene logike - počasnej ko greš bolj kot po ledu gre avto.

Uredil - Arne Dopudja
Link to post

Še vem ne kje se selecta, zdej je pa vikend pa smo v LJ pa bog ve kje. :P

 

https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/14526/slo-racing

 

tukaj se prijavis (seveda se prej logiras) in potem bos imel v sami igri pod "leagues" poleg privzete "dirtgame.com" lige tudi Slo-racing. Kliknes gor in veselo odpeljes kompleten stage...vzame ti vsega dobre pol urice....pa pol urice za zmagoslavno piwo ;)

Link to post

Domc na Daily Eventu spet rastural...cestitke zelo lepo odpeljano. Jaz sem imel pa tokrat smolo tako z samo voznjo Audija in sem naredil sodcek na tisti ozki ovinkasti cesti ko se spuscas a k sreci pristal na cesti, sem pa dobil znameniti rdeci zaslon na masni zgolj dva time checka pred koncem [Jaoo]

 

...sem zaradi Project Carsa instaliral ponoci beta 15.4 driverje in verjetno se nekaj ne razumejo z mojo grafo. Nisem pa delal DDU clen uninstalla, ker sem zelel probat na hitro a bo delal ...grrr

 

BTW: pCars se vedno ne morem zalaufat na moji racing masini [krniki]

Link to post

dajmo se je cas, da odvozite no...

 

trenutno je Darjan87...najblizji, sem pa preprican, da bi naju kdorkoli lahko nascal, ce bi malo bolj resno tole vzeli :(

 

https://www.dropbox.com/s/h9h05q78enwbmmv/Slo-racing.jpg?dl=0

 

 

kdor bo kreiral naslednjo ligo..naj se malo v rit nabrca tele nase dirkace, da bo se bolj zanimivo

Uredil - AliBuggy
Link to post

Ko bodo malo bolj porihtali FFB in sklopko bom malo več fural. Bom pa drugače jutri fural. Kdaj pa se izteče ta event?

 

FFB predvsem pa obcutek avta je z custom XML-jem iz RD cisto ok...se moras pa se malo poigrat pol z nastavitvam volna in ingame settingi...nic ne pride na pladnu, tudi handlinga se bos moral pri tem spilu tako ali drugace privaditi. Stvar je taka, da moras delat in predvidevat avto in cesto konstanto...impovizacija poleg obeh teh stvari pa je must! To loci Rally od nauceno spoliranih igranih trackov v AC recimo tako zanimivo. Skozi moras delat z volanom in pedalkam (tudi rocno), razmislat in spekulirat med tem ali zelis odpeljat safe ali na noz. V prvem primeru morda ne bos tako hiter, pri drugem pa reskiras stvari in vse je odvisno od tvojih refleksov in impovizacije, da ne zletis v prepad ali drevo in zakljucis DNF. Ta spil ravno to nagrajuje!

 

Sklopke pa za first stage igre, oprosti popolnoma nic ne rabis, ker imas z drugimi stvari na progi se prevec dela in je to potem, ko zacutis avto ter podlago zgolj se perfekcionizem in uzivancija vozit stare 60/70 letnik avte na H in s sklopko. To ni noben izgovor, da ne vozis lige! Izgovor?

 

Prvega eventa je pa ze konec in ocitno sem jaz zmagal [champ]

 

Dejte se malo bolj angazirat v ligi no...v Daily eventih vidim da razturate, dajmo se malo zazivet lige in si popestrimo malo rally izkusnje.

Uredil - AliBuggy
Link to post

Kdaj pa se izteče ta event?

 

Prej mi je v igri kazalo samo še 8h remaining (zajebov timing [Jel2]). Bom za drug teden naredil sezono s tremi dirkami.

Uredil - Gantar
Link to post

 

Ko bodo malo bolj porihtali FFB in sklopko bom malo več fural. Bom pa drugače jutri fural. Kdaj pa se izteče ta event?

 

FFB predvsem pa obcutek avta je z custom XML-jem iz RD cisto ok...se moras pa se malo poigrat pol z nastavitvam volna in ingame settingi...nic ne pride na pladnu, tudi handlinga se bos moral pri tem spilu tako ali drugace privaditi. Stvar je taka, da moras delat in predvidevat avto in cesto konstanto...impovizacija poleg obeh teh stvari pa je must! To loci Rally od nauceno spoliranih igranih trackov v AC recimo tako zanimivo. Skozi moras delat z volanom in pedalkam (tudi rocno), razmislat in spekulirat med tem ali zelis odpeljat safe ali na noz. V prvem primeru morda ne bos tako hiter, pri drugem pa reskiras stvari in vse je odvisno od tvojih refleksov in impovizacije, da ne zletis v prepad ali drevo in zakljucis DNF. Ta spil ravno to nagrajuje!

 

Sklopke pa za first stage igre, oprosti popolnoma nic ne rabis, ker imas z drugimi stvari na progi se prevec dela in je to potem, ko zacutis avto ter podlago zgolj se perfekcionizem in uzivancija vozit stare 60/70 letnik avte na H in s sklopko. To ni noben izgovor, da ne vozis lige! Izgovor?

 

Prvega eventa je pa ze konec in ocitno sem jaz zmagal [champ]

 

Dejte se malo bolj angazirat v ligi no...v Daily eventih vidim da razturate, dajmo se malo zazivet lige in si popestrimo malo rally izkusnje.

 

 

Vem,da je razlika med AC (recimo GT3,GT2 vozili na dirkališču,kjer so varne izletne cone) in Dirt rally ,stilu vožnje,...ampak tudi AC ima recimo že kar nekaj gorskih preizkušenj z vozili,ki so tudi rally dirkalniki. Seveda vem,da je ta simulacija v zares začetni fazi in moram biti potrpežljiv glede teh stvari,ampak,če želim vozit dirkalnik iz 60. in 70`let potem je to najbolje z H menjalnikom in seveda k temu tudi spada sklopka. Pretikanje med prestavami z H menjalnikom je trenutno grozljivo,saj včasih sploh ne zazna prestave,sploh pri hitrem menjavanju navzdol je kar velik problem. Izgovori? Ne potrebujem izgovorov,ker trenutno igra ni v takšnem stanju,da bi lahko organiziral kakšno ligaško preizkušnjo. Nekaterim meče errorje,nekaterim ne deluje gladko,.... Imam trenutno zadnji popravek FFB za volan in ja,se da kar fino odpeljati stage. 

Med tednom ne morem voziti (služba,obveznosti),če pa boš ti naredil med vikendom kakšen event pa se ga bom z veseljem udeležil. Trenutno imam v delu ročno zavoro in sekvenčni menjalnik za moj simulator in ko bo končan bo tudi igra že malce bolj porihtana.

Link to post

jaz sem samo pasivni igralec...uzivam zgolj v dobrem izzivu..kar pa mi ga zaenkrat Dirt Rally podaja ze v championshipu..dirgame eventi so super..ce je pa kaj custom pa se rad udelezim, ne iscem pa fame ali pa da bi sparal kot eni :)

Link to post

Rekli so, da bo sim tako da ja, če je opcija H menjalnika in sklopke, bom to uporabljal. Lahko bi pa lepo dal volan na 225° in paddle shift ter odpeljal brez kakšnih težav, sam pol ni fore.

 

Bajdvej, vsi avti, ki so v špili z izjemo 2012 WRCjev majo H hebl pa sklopko. Samo zanimivost dneva. :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...