Skoči na vsebino

Rally


Aleš

Recommended Posts

  • Odgovori 518
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ban 4x4, pa sam porše dovolt

Nov Citroenov stroj za sezono 2014

31. FUCHS Rally Velenje 2016   Ostale pa na: http://www.mihafabijan.si/portfolio/31-fuchs-rally-velenje-2016/

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Bom kar tukaj napisal.

Včeraj se je na PRK-ju zgodila tragična nesreča. Nagode je v desnem ovinku zapeljal na gume ter se prevrnil na streho, takrat pa je pod avtom pristala novinarka-fotografinja, ki je umrla :(

naj počiva v miru

Link to post
bom kar tukaj napisal.

Včeraj se je na PRK-ju zgodila tragična nesreča. Nagode je v desnem ovinku zapeljal na gume ter se prevrnil na streho, takrat pa je pod avtom pristala novinarka-fotografinja, ki je umrla :(

naj počiva v miru

MOJE SOŽALJE svojcem in vsem, ki so jo poznali

Link to post

Sožalje.

Sicer pa, nikoli nisem razumel zakaj morajo/moramo biti vsi gledalci strogo v "varni" coni, novinarji in fotografi pa lahko skačejo in se postavljajo na najbolj nevarnih mestih...upam da bo to komu v poduk ( res da ne vem sicer kje je dotična pokojna - naj počiva v miru - stala, ampak velikokrat je pa res tako )

Link to post

Iskreno sožalje tut z moje strani.

McBajs, to je zato, ker fotografi/snemalci so tam na lastno odgovornost. Izjavo podpišejo pri organizatorju pred vsako prireditvijo in so s tem obveščeni.

V želji po čim boljšem posnetku ali sliki pa se prevečkrat postavijo na NAJNEVARNEJŠA mesta s katerih jih tut mi sodniki nimamo pristojnosti umaknit. Seveda je razlika, če se postavi NA CESTO. Njih lahko samo opozorimo, da so na nevarnem mestu. Itak pa vedno dobiš odgovor "sej sem na lastno odgovornost".

Drugače je z gledalci. V večini primerov moraš itak plačat karto (razen kkšen rally), pol te pa postavijo na mesta kjer "naj bi bil" varen. Ta mesta, rezervirana za gledalce, ki so označena tudi v vsakem varnostnem načrtu in je potrjen s strani policije pa so zavarovana. In na teh mestih pa NISI na lastno odgovornost.

Link to post

Itak nima veze... to se zgodi, tak je motošport kle nimaš kej znanosti zganjat... Alpa če jih damo vse sam s helikoptrja gledat pa slikat dirke.. no dokler se helikoptr ne spič bi blo varno. Pol pa spet ista štorija.. Obstaja velik manj kot 1% da se bo lih tam avto prevrnu pa lih nate.. evo pa to se je zgodl, tko da kle je to pač nesrečno naključje in nic druzga.

Drgac pa sozalje ja..

Link to post

Seveda da velko sožalje...

Je pa še druga plat fotografiranja, res se gre za čim boljšo fotko, mogoče pa, da moški fotograf zna pričakovati večjo nevranost,kje bi znal avto odleteti, govorim le pač kot laik, čeprav je imela gospa veliko let izkušenj le z motošportom, pa vseen se mi nekak tako zdi, da bi bil najboljši fotograf sam dirkač, le moje mnenje!

Link to post
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...