Skoči na vsebino

Sochi - 23.11.2014 [testna dirka]


Recommended Posts

  • Odgovori 44
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hahaha, na vsezgodaj sem se nasmejal do solz.  

Spet podobno kot smo bili deležni... ne dela, ne bom igral... a prej pa nč niste trenirali & preverjali?   Mal manj navijat deajle, dim in odseve, izklopit AF in AA pa bo zadeva delovala... pa

Potek 19:00 - Trening (90 min) 20:30 - Kvalifikacije (30 min) 21:00 - Dirka (20 krogov)  Nastavitve strežnika Server: slo-racing.com GT3 Geslo: slogt3 Podlaga: Dinamična (glej pravilnik - člen

Konec, no bilo je kar cool, drselo je še bolj (so rekli   ;) za 88% gripa ), samo premalo folka. Ne vem kje je vseh 40+  [iz]

 

No, mal sem probal boxe, ki so lahko kar zaj. če niso rutina - kar obstaneš in ne veš kaj bi kliknil, čas pa beži...

Drugače pa:

 

sochi_race.jpg

Link to post
Deli na drugih straneh

evo če hočete replay pogledat: https://www.dropbox.com/s/yy0e3gbrth0p0d3/sochi?dl=0

file si dajte v /Documents/assetto corsa/replays. odprite igro in si poglejte ta replay :)

dirka je bla super, borba z kurentom do konca (vseh 20 krogov). Edino problem je, ker enostavno ne moreš mimo marcedezov. sem vozu 1,5s-2s na krog bolj počasi... no je blo pa vsaj zanimivo :D

Aleš, na nesrečo sem bil kar jaz kriv, v kabini sem mel občutek da sem bližje, ampak je bil kar dive bomb z moje strani :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Ja to z mercedezi je resen problem, in mnogo ostalih problemov je še, samo ne kar se tiče fantov na sloracing. Tako da skoraj verjetno, da se ne udeleživa z Mihom dirke v Imoli. In da odstopiva iz prvenstva. Za Pipana pa ne vem kam bo potem šel?

Edina dirka, da je delala normalno je bila SPA, niti enga laga. Pa smo doma igrali mnogo iger pa ni lagalo, imamo dosti močne kompe, dober internet za online- če ne bi povsod lagalo. Ne vem mogoče smo se prekmalu zagnali v prvenstvo? Kunos pa itak po svoje tera dalje. :(

Link to post
Deli na drugih straneh

Vrjetno bom potem sam v ekipi hahaha tko k sm biv v nurr-u [opa] Je pa res ta lagg dost nevšečen,meni je recimo nurburgring 2x bol lagal kot imola ki je bila testna dirka.Pa  tako kot je rekel bori,nimam slab racunalnik ce mi vsaka spila deluje na ultra,pa ne to 20 fps kar konkretno blizu 60fps,(odvisn od igre ter njegove optimizacije)je pa res da je internet pri meni ozko grlo adsl navadna linija.

 

Drugac pa ko je ze mitja prasal kje je 40+voznikov,sam osebno sm malo si premora naredil od asseto corse,ni mi vsec da moram na silo nekaj poceti v prostem casu,to mi je najvecja muka,karkoli pac že pocnem.Pa se nekaj novih spilov je prislo itd pa je to to [smoke]

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Žal je po mojem mnenju AC še zelo ne optimirana zadeva, kar se tiče grafike, potem pa so tu še manjši bugi in tako naprej... Vse to malo pokvari celotno zadevo, tako da samo upam da kunos dela na tem in da ne bo v sledečih update-ih samo videti nekih novih avtov ampak tudi to da so naredili kaj na performance-u.

Držim pest! Hehe!

Link to post
Deli na drugih straneh

Spet podobno kot smo bili deležni... ne dela, ne bom igral... a prej pa nč niste trenirali & preverjali?

 

Mal manj navijat deajle, dim in odseve, izklopit AF in AA pa bo zadeva delovala...

pa seveda hevristični antivirusni program je potrebno izklopit, vse ostale programe ki jih ne rabiš izključno za na tekmo... 

če moj 7 star pc zmore, ne vem zakaj vaše nove kište nebi...

 

poleg tega pa izklopit 300 aplikacij v samem AC, ki jih ne potrebujete, ker te so tiste, ki vam požirajo frejme ;)

  • Upvote 2
Link to post
Deli na drugih straneh

Spet podobno kot smo bili deležni... ne dela, ne bom igral... a prej pa nč niste trenirali & preverjali?

Evo, jest bi koj, sam kaj, k sm počasn. Kolk so bli povpr. časi, da vidm, kolk je še treba žgancov pojest? Bom z Mitjatovim setupom probal, ni vrag, da ne bom manj kot minuto počasnejši. :S

Link to post
Deli na drugih straneh

Glede grafike... dela super, kako kišto maš, nevem, ampak ne pričakovat da ti bo maksiralo 24 avtov... če hočeš maksirat, rabiš 900 serijo, že 970 je najbrž premalo. Fora je, da reflectioni na max poberejo vse frejme, pol dodaš še PP in rabiš najmanj 4GB V-rama. Meni ga je na nurburgringu zmanjkalo tudi brez reflectionov (mam 760-ko 2GB). Pomojem ni toliko v optimizaciji, kot pa je to da je grafika solidna... mogoče nismo vajeni, da je po 1.0 dosti več efektov in detajlov.  

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...