Skoči na vsebino

2. Imola - 7.12.2014


Recommended Posts

  • Odgovori 152
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sem slišal, da se po forumih govori, da se je Bonča rodil s keramičnimi zobmi in da ko kihne, zadiši po bencinu.... Kdo bi vedel. Drugače pa se je Team Skywalker na poti do Imole ustavil na kra

Hočem, hočem, hočem...pa kolk si ti star, 5 let, al kaj?!   K en mejhn, razvajen otrok v trgovini z igračami... Kaj jaz vse hočem, pa nimam in vseeno ne težim tukaj!

Borinjo, mogoče boš razumel, ko boš kaj treninga vložil v dirkanje. Takrat tudi tebi ne bo vseeno, ko bo nekdo naredil totalno neumnost in ti pokvaril dirko.   Prosim, da se takih komentarjev, kot s

Pa dejte neki porihtat tole z 100% demage  to je en velik kiks ,samo dotik od strani pa avto ne gre vec naravnost  no in rahel dotik od zadej pa spet postran  eh,zanimivo da smo mel tolk enih TESTNIH dirk pa admin se vedno vztraja pri tem % demage in vsi opozarjajo da ni vredu 100% demage,no upam da bo še kdo to od odgovornih  uvidel.

Danes sem fasal dve porcije (ne po moji krivdi) rahli dotiki in avto kaput  in kaj mi pomagajo potem prijave pa kazni(v pravi dirki) če je dirka za mene  adijo. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Vsi se samo pritožujete, prijave ni pa nobene. S tem, ko bi zmanjšali % poškodb, bi samo zmanjšali posledice nepazljivosti nekaterih voznikov. Kaj ti pomaga zmanjšan damage, če te pa še vedno odbije na travo ipd. 

 

Jaz hočem odpravit te nepotrebne dotike. Počasi se boste že navadili in delali prijave, organizatorji pa bomo izdajali sankcije. Le tako se bodo nekateri naučili in bili bolj pazljivi. Z zmanjšanjem poškodb bo ostalo isto ali bo pa še slabše.

Link to post
Deli na drugih straneh

Vsi se samo pritožujete, prijave ni pa nobene. S tem, ko bi zmanjšali % poškodb, bi samo zmanjšali posledice nepazljivosti nekaterih voznikov. Kaj ti pomaga zmanjšan damage, če te pa še vedno odbije na travo ipd. 

 

Jaz hočem odpravit te nepotrebne dotike. Počasi se boste že navadili in delali prijave, organizatorji pa bomo izdajali sankcije. Le tako se bodo nekateri naučili in bili bolj pazljivi. Z zmanjšanjem poškodb bo ostalo isto ali bo pa še slabše.

dobro ti gre do zdej XD to je isti drek, kot otroku silit ohrovt za jest, konča se v solzah, ohrovt je pa še vedno na krožniku...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

mirko jaz sem bil vštric na notranji strani ovinka, ti si pa vame zavil... vse kar je meni dalo pri tem dotiku na rumeno je bil ZADNJI SPOJLER, tko da pomoje res nisem bil jaz kriv v tem kontaktu... :P

Link to post
Deli na drugih straneh

JANKO pa sej se ne gre za danes saj je bla dirka kr tk.

Samo je enako kot ko je Eržen povedal Bonči da lahko vsak izsili na bremzanju in uleti na notranjo stran z poznejšim zaviranjem,problem je potem to odvozit brez "kabuma".

Pa tudi z prijavami je tako,kaj meni nuca kazen za povzročitelja če imam JAZ zaradi tega visokega demagea avto poškodovan in dirko uničeno.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...