Skoči na vsebino

Sezona 3 [2009/10]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vem da je bilo to že premleto, in prežvečeno a vseeno ne morem brez da bi komentiral tokrat predvsem glede na včerajšnjo dirko. Še kar ne vem, kaj se imajo privatniki za mešat v: 1) točkovanje t

Zadovoljen s dezevnimi Q. Mislim da 6. mesto. R1 odpeljal zelo dobro in po napaki obeh mejakov (na sliki 3.) prišel na 2. mesto in ga obdržal. R2 spet odličen štart (slika 1.) in spet racepace

Super film Gogec le tako naprej Upam da narediš se film za race2

Posted Images

Grem eno odpelat..

če bo kdo za se mi lahk pridruži...

če bo server bo za mi naj PMa na steam, pa bom server naredu..

SloWTCC trening

sloracing

drgač pa kej na kakem publicu kej zapelemo :)

l8r

Link to post

URADNI PROTEST PROTI EKIPI 2mAx Sporting

Ekipa 2mAx Sporting uporablja dirkalnike Alfa Romeo 156 Augusta Farfusa, medtem ko je bila ekipa Amikus Racing Team prisiljena uporabiti

starejšo različico BMW e46.

Ker verjamem, da imata Tušar in Makselj prednost novejšega in močnejšega avtomobila, zahtevam dovoljenje, da lahko Golobič in Obid uporabljata novejšo

verzijo BMW e90.

Če zahteve Amikus Racing Teama ne bodo sprejete, bomo pravico iskali na sodišču FIE(International Court of Appeal)

ART Amikus Racing Team

Link to post

Kot prvo, je tole popolnoma neprava tema za take stvari...

Kot drugo mislim, da je protest totalno neupravičen. Model ... tretje mesto v kvalifikacijah si dosegu. Boljši čas kot večina dirkalnikov z 2008 specifikacijami. Jaz bi vam dal stare avtomobile + 50KG, da bi se zadaj vozili. Vi imate privatno prvenstvo pa imate enakovredne avtomobile brez kilogramov, da dosegate top5 mesta v kvalifikacijah.

P.S.: mAxL - a lahko tole prestaviš? :)

Link to post

:) Odlično pozicijo sva si privozila predvsem po tem, ker se je proga posušila in nama je uspela dobra zadnja vožnja(v zadnjih 3 minutah)...vsi ostali so svoje čase dosegli prej na mokri progi [jezik12]

Da si štartal zadnji, bo pa tudi nekaj na temu, da si naredil prve kroge z novim avtom šele na PRAVI dirki. Samo se je vsaj cel dan podil na dirkališču in je imel identične čase kot jast recimo.

Tukaj je pa razlika med Alfo in BMW E46....aja ni je :lol:

http://www.race-game.org/race07/game/wtcc2006.htm

Link to post

@Obid: s katerimi gumami pa sta vozila drugo polovico Q? Na prejšnji strani sem napisal Matejev čas v estorilu z e46, ki je samo sekundo slabši od najhitrejšega, ki ga je dosegu z e90 (2008, ki je po novem hitrejši od 07), z malo več nastavljanja, bi prišu na manjšo razliko. Ne moreš sodit o konkurenčnosti avta po časih doseženih v takih razmerah kot so ble v brandsu, sam poglej razliko med mojim in Matejevim časom v identičnem avtu (tudi z isko kg)...skoraj sekunda. Edina stvar, ki je bla sedaj narobe je bla ta, da niste imeli vsak po 20kg...če ste jih mel pol pa vse štima [iz]

Sicer pa, če že je razlika med 06 avti, sem prepričan, da ni niti približno taka, kot je bla v prvi polovici sezone med volvoti in ostalimi 08 avti [iz]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...