Skoči na vsebino

Imola - 16.11.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

  • Odgovori 91
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vsi ki boste danes vozili, si namestite in omogočite naslednjo aplikacijo.   PRENOS   Arhiv razširite v: ..Steam\SteamApps\common\assettocorsa\apps\python   Aplikacija preverja sekanje ovinkov b

ekran je bil prenasvetl naštelan in sem mogu mal improvizirat v editorju ker kamera ni dobro sprejemala te svetlobe, je tak ko je Sm predčasno končal ker se mi ni dal več, itak sem bil 3ji, murn 14

Vsi ki boste danes vozili, si namestite in omogočite naslednjo aplikacijo.   PRENOS   Arhiv razširite v: ..Steam\SteamApps\common\assettocorsa\apps\python   Aplikacija preverja sekanje ovinkov b

Zakon, lepo je to slišati. Pa še reči nu, da naredi app (kar je vidnega) transparent barve. Pa še una ikonica zgoraj levo naj zgine, če ni miška na aplikaciji, kot je to z vsemi default apps - please.

A ne bi blo cool, da ko aktiviraš pač ta app, se ti pokaže okenček ampak samo toliko da vidiš kam ga postaviš. Ko to narediš in potrdiš oz zakleneš na mesto kjer bo,okenček zgine in ti samo napiše pač prekrške in sankcijo. To bi bilo še bolše. Pa število prekrškov bi pisalo brez okenca. recimo (3/3) za (4/3) ti pa samo napiše da moraš skozi bokse in to brez okenčka. A ni to ponavadi v roku 3 krogov da moraš skozi bokse in če to ne narediš si avtomatsko deskvalificiran. Meni se je to dogodilo 3x v celem race weekend-u. In potem sem še en krog odpeljal in res nenormaln čas full dober in si nisem upal še enga kroga speljat, da nebi bilo kaj narobe in evo ti ga na v bokse. S tem zgubil par mest na qualy. Če bi bilo določeno koliko krogov moraš narediti pod kaznijo bi bilo super :) 

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Kaj se pa zgodi, če ne greš v boxe? Dobiš black flag ali kaj?

 

ps: evo, sem pisal avtorju za popravke ;)

Sem zvedel že od nekoga pa ni iz mojga tima B&M.  Da se nič ne zgodi, za enkrat furaš naprej. Samo ne vem kak je ko smo v prvenstvu pa steam ip itd. Pomojem kaže da nisi šel v bokse. Ali pa tudi ne, bo čas pokazal. Lahko pa testiramo to dirko kaj se zgodi. Samo če imam potem možnost da me vključijo nazaj na server :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Ker mi je full dobro vozit z vami, bom treniral, sedaj tudi vem da brez odvoženih vsaj 50 krogov ne moraš avto nastavit da boš kar rekorde podiral. To mi je že Mitja povedal in Elloco2007. Tak da se prilagajam temu. Je pa tak ko ima zokid napisan o sexu pa dirkanju. Samo ga pa spodbijem z mojo voljo in zagnanostjo do dirkanja. Nihče se ni rodil z volanom v roki. No konec hvaljenja, bo čas pokazal. :) Komaj čakam naslednjo dirko  [dance]

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

V prvenstvu se logi izpišejo adminu ki potem da sankcijo

Aha, super to je glavno, no sedaj pa naj še napišejo koliko krogov imaš v sankciji da jo izvedeš. Vsaj mislim da ni to real, da greš isti krog ko dobiš sankcijo  notri čez bokse. Če se motim me popravite. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Zaenkrat še ni vključeno v aplikacijo. Če ne bo, bomo do naslednje dirke sami dorekli ...

 

Drugače pa ja. Kdor ne bo odpeljal skozi bokse, če dobi kazen, bo  najprej diskvalificiran z dirke. Če se bojo prekrški ponavljali pa še kaj več ...

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Zaenkrat še ni vključeno v aplikacijo. Če ne bo, bomo do naslednje dirke sami dorekli ...

 

Drugače pa ja. Kdor ne bo odpeljal skozi bokse, če dobi kazen, bo  najprej diskvalificiran z dirke. Če se bojo prekrški ponavljali pa še kaj več ...

Ja najprej naj optimizirajo app, ne da men napiše "cut" če sem z ovinka ven letel in imam potem kazen in še čez bokse vozim. Jaz osebno mislim oz pravim da dokler ni ta app 100% se ne sme v GT3 prvenstvo dajati. Oprosti Matjaž ampak sem se sedaj spomnil na to. Je že Mitja omenil to. Zletim ven ali me nekdo zrine z proge in dobim kazen. Zakaj? Ali ni to že zadostna kazen da letim ven in gledam kdo bo priletel in da njemu ne zaprem poti. Dokler ne bo 100% optimizirana sem jaz osebno proti. Ni fer da ven zletim in mi kazen piše, in za ostale dirkače s teboj vred. Ni vredu ko jo bodo zrihtali kot se gre takrat jo damo notri :)

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...