Skoči na vsebino

Imola - 16.11.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

Aplikacija je moteča, narediš napako, zapelješ iz proge, izgubiš čas in dobiš še warning za povrh. Za sekanje bi moral bit mal drugac to ustiman.

 

Je ja kar nudi, pa še je full prevelika je, pa tudi brezbarvna ni (z rdečim gumbom, če se ne motim za ugasnit). Lahko bi bila dosti manjša.

Bo treba še mal da se to dotera.

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 91
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vsi ki boste danes vozili, si namestite in omogočite naslednjo aplikacijo.   PRENOS   Arhiv razširite v: ..Steam\SteamApps\common\assettocorsa\apps\python   Aplikacija preverja sekanje ovinkov b

ekran je bil prenasvetl naštelan in sem mogu mal improvizirat v editorju ker kamera ni dobro sprejemala te svetlobe, je tak ko je Sm predčasno končal ker se mi ni dal več, itak sem bil 3ji, murn 14

Vsi ki boste danes vozili, si namestite in omogočite naslednjo aplikacijo.   PRENOS   Arhiv razširite v: ..Steam\SteamApps\common\assettocorsa\apps\python   Aplikacija preverja sekanje ovinkov b

Motoče pa je res,kar se tiče velikosti in vsega kar je še Bonča napisal. Služi pa namenu. Ok 1x prevoziš šikano,te opozori,če pa se to še zgodi 3x potem je nekaj narobe z voznikom in se ga sankcionira. Torej za prireditelje in komisarje  dobrodošla aplikacija. Vozniki pa itak ne bodo zadovoljni z ničemer,sploh pa ne z aplikacijo,ki te dobi,ko si naredil prekršek. Definitivno dobra aplikacija,ki pa jo morajo še malce izpiliti. Sicer ne vem in me ne zanima kako boste imeli nastavljen server,ampak priporočam samo to aplikacijo brez 50 km/h penalty,ker potem pa je to že zares huda in ne realna zadeva.

Link to post
Deli na drugih straneh

Se opravičujem, ker me danes ni bilo na dirki, po spletu okoliščin sem delal učeraj popoldne in danes zjutraj šiht, po šihtu pa sem šel še na kosilo k bratu in prišel domov ob 5ih in prespal dirko (in budilko -_-).

Link to post
Deli na drugih straneh

Prva dirka za mano obcutki super sicer sama dirka po pricakovanjih. Glavo gor pelemo naprej. Ce sem koga oviral ali kakorkoli drugace zmotil pri dirki se opravicujem. "Nc kriu sele 2 dan je" :P Cestitke Urbancicu za odlicno predstavo :)

Link to post
Deli na drugih straneh

ekran je bil prenasvetl naštelan in sem mogu mal improvizirat v editorju ker kamera ni dobro sprejemala te svetlobe, je tak ko je :D

Sm predčasno končal ker se mi ni dal več, itak sem bil 3ji, murn 14 sekund pred mano, tisti za mano me pa tut nebi ujel če se nebi glih zakantu tak da ja 

  • Upvote 2
Link to post
Deli na drugih straneh

Praktično nič treninga, sestavil nek setup na pol, kar pa tudi ni bil tako napačen..

V Qualy testiral porabo goriva z race setupom in naredil le misilm da P5.

V Race sem uspel dober štartat in prehitel Murna, ki se je plazil iz štartne pozicije in še nekoga v McLarnu, a sva zapela v šikani in tako pristal na 3 mestu.

nekje v 10 krogu v aqua minerali prepozno bremzal in si prislužil 1 warning, in izbubil cca 3 pozicije, kasneje še izlet v variante alta ali rivazza in zopet 1 warning ter izbub 1 pozicije. kasneje sem se bojeval z Selčanom in še z Dražićem, slednjega malo zapel v variante alta, in kakšen krog kasneje prehitel, a me je malo zapel in izbuil sem nadzor na brmzanju, odletel v prvi šikani vn... prehitela sta me Selčan in Dražić, kasneje pa je prvi zapustil server, slednjega pa sem prehitel...

na koncu se mi je približal Kurent, katerega pa sem uspel ubraniti za sabo, a le z zelo veliko težavo, ker je bil zelo hiter... 

 

Kljub 2 sekanjem ki so to dejansko bili, sem ostal z 4 warningi zunaj. App za sekanje ne deluje pravilno, ko zapustiš progo, pa naj bo to zaradi sekanje ali pa če te nekdo vn porine ali sam izbremzaš napačno ovinek dobiš warning, kar pa ni kul. 

Treba bo nekaj drugega pogruntat, drugače pa... napeto...

 

zopet pa se mi je pojavilo pokanje v zvočnikih, najprej 1x v L16, 1x v L17 in kasneje okrog L19 konstantno do konca... :( skoda

Link to post
Deli na drugih straneh

Q: P1 brez večjih težav. 

 

R: Ravno, ko so luči ugasnile, mi je spet vse zmrznilo. Na blef sem mal gas tiščal in šaltal. Čez 10 sekund se kar naenkrat znajdem v največji gužvi in vsi okoli mene naprej. Svaka čast, da ni bilo nobenga kontakta. Dobr ste se izognil. Ko sem dobil nazaj kontrolo sem bil seveda z nekim čudnim FFBjem in brez zvoka gum. Spet.

 

Nato iz ozadja preboj naprej. Nekaj časa vozil pred Bončo. Nato sem pri prehitevanju nekoga naredil napako (mogoče je bil celo dotik? Ne vem) in se napol zavrtel. Nato sem lovil za bončo iz P9. Kar naenkrat so se pred nama vsi odvrteli in bila sva P2 in P3 za Anžetom. Nato je še Anže naredil napako in sva ga oba prehitela. Bonče nisem mogel lovit, ker nisem imel pravega občutka z avtom. Nekaj časa smo imeli dobre borbe z Anžetom, vendar je končno po napaki prišel v ospredje, kjer ga nisem več uspel ulovit.

 

Super dirka, bravo Anže!

 

Ostale bi pa spodbudil, da še trenirate. Naslednji vikend bo spet dirka, pridružite se v čim večjem številu!

Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...