Skoči na vsebino

Cockpit by Domen Grča


Domen Grča

Recommended Posts

...rabim nek feder doma ga ne najdem zgleda bom mogu nek v trgovin zvohat :)

 

Zakaj pa tukaj ne vprašaš? Mogoče ga ima kdo od nas...Mal napiši kakšen naj bi bil ta feder, pa bom(o) pogledal.

Link to post
  • Odgovori 66
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo danes sem bil priden ter šel iz Kranja v Novo gorico po dirkalni sedež, na  poti nazaj pa še po oculus DK2    Namen pa imam narediti tak rig kot sta ga teledva    Les že imam samo še po

Evo pobarvan ter narejena polička za ekran (začasno) , ter pedalke in volan sem privil na ploščo tako da je fiksno

Evo zdej pa samo še pobarvat

Posted Images

  • 2 weeks later...

Dobil "bigmamo" od zokija za počasnejše avtomobile in za driftat :) res sem navdušen nad njegovim super izdelkom :) zraven sem dobil tudi še gt display ki pa ga morem še usposobiti in narediti konzolo s gumbi :)

20150128200310.jpg

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Morda pa je ta TV namenjen še za kaj več kot pa za igranje iger. Lahko,da gleda na njem še TV programe in,če ga da nižje mu pogled zastira volan. Če pa ga ima samo za igranje iger bi jaz v tem primeru raje nabavil 3x HD monitorje(27) in bi bila izkušnja še boljša. Drugače pa super postavitev ;)

Link to post

Tv je v osnovi namenjen za gledanje filmov sem pa kupil najdražji nosilec tako da gre ekran v vse smeri za širino televizorja v levo desno in naprej . sem naredil kompromis višine tvja za dirkanje in gledanje tvja... je pa zame še vedno preblizu ekran  + pri 4k resuluciji je vse drugače ne vem na kok moram imeti fov ...drugače pa zažiga in ja moja gtx970 komaj žene 4k na medium nastavitvah s 60-100fps

Link to post

Morda pa je ta TV namenjen še za kaj več kot pa za igranje iger. Lahko,da gleda na njem še TV programe in,če ga da nižje mu pogled zastira volan. Če pa ga ima samo za igranje iger bi jaz v tem primeru raje nabavil 3x HD monitorje(27) in bi bila izkušnja še boljša. Drugače pa super postavitev ;)

Daj, v bucket seatu boš TV gledau. Pa u avtu drva žagau, na strehi od bajte čevape peku...

Link to post

Tv je v osnovi namenjen za gledanje filmov sem pa kupil najdražji nosilec tako da gre ekran v vse smeri za širino televizorja v levo desno in naprej . sem naredil kompromis višine tvja za dirkanje in gledanje tvja... je pa zame še vedno preblizu ekran  + pri 4k resuluciji je vse drugače ne vem na kok moram imeti fov ...drugače pa zažiga in ja moja gtx970 komaj žene 4k na medium nastavitvah s 60-100fps

Sem si takoj mislil,da imaš TV predvsem za gledanje filmov ampak si lepo združil še z  simulatorjem. Ja glede 4K je grafična malce "prešfoh",ampak glavno je da uživaš v igranju ;)  Fov pa si nastavi tako,kot je tebi najljubše oz.ti najbolj ugaja. Omisli si še kakšno finto z telefonom,na katero namestiš program za prikaz v kateri brzini imaš avto in imaš lahko Fov dosti bolj nastavljen naprej k armaturni plošči.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...