Skoči na vsebino

Cockpit by Domen Grča


Domen Grča

Recommended Posts

  • Odgovori 66
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo danes sem bil priden ter šel iz Kranja v Novo gorico po dirkalni sedež, na  poti nazaj pa še po oculus DK2    Namen pa imam narediti tak rig kot sta ga teledva    Les že imam samo še po

Evo pobarvan ter narejena polička za ekran (začasno) , ter pedalke in volan sem privil na ploščo tako da je fiksno

Evo zdej pa samo še pobarvat

Posted Images

Samo mnenje: razdeli na dva dela tm, k se sedež konča in ostala platforma začne, in poj vse skup al s kovinsko ravno ploščico povež med sabo pri strani, al pa namontiri ploščice čelno na oba dela, ene dve al tri luknje zvrtaš pa z M8 al pa M10 šraufi pa matico vse skup med sabo zategn. Pa bo verjetn še zmer dovolj masivno, da se nou nkamr premikal. Če veš kaj mislim [ok]

Link to post

Ja dobra ideja če bo potrebno bom to naredil upam da mi ne bo treba... 

Sedaj pa glavni del ima kdo kakšen nasvet glede postavitve volana, se pravi ko stegneš roko moraš biti z zapestjem na volanu, volan pa mora biti v višini ramen ? 

Je bolje če je malo višji in deska zakrivljena navzdol ?

20141110200645.jpg

Link to post

Skoraj stegnjene roke, če imaš zapestje na volanu. Volan pritrdi tako, da bo ležal isto, kot da bi ga pritrdil na mizo. Ima že sam po sebi nek kot. Tega ne spreminjat (vsaj jaz nebi)

 

Tukaj lahko vidiš kako Chris Harris izmeri vse to.

Pojdi na 1:35 tega videa. To bi bla ubistvu tudi moja idealna pozicija. Jaz v svojem avtu sedim nekako tako.

 

Link to post
  • 2 months later...

Končno sem dobil težko pogrešan del t500rs volana in to je ročni menjalnik th8 :) Sedaj je cockpit pripravljen za barvanje ter nekaj popravkov. Pri ročni zavori upam da kmalu nadaljujem delo, rabim nek feder doma ga ne najdem zgleda bom mogu nek v trgovin zvohat :)

 

20150120200556.jpgsori za vrat ;)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...