Skoči na vsebino

1. Nurburgring GP - 9.11.2014


Recommended Posts

Siniša je bil brez skina.

 

Okrnjeni rezultati so na voljo tukaj. Od 11. mesta navzdol so bili tisti, ki ste zaostajali za krog ali več in ne morem ugotovit na katerem mestu ste pripeljali v cilj. Torej od 11. navzdol vrstni red ni pravilen. Glavno je to, da mi je ratalo dobit najboljših 10, ki dobijo točke.

 

Na naslednji dirki prisežem, da ne bo iste napake.

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 442
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

NEKAJ SLIK                        

Lahko samo rečem, kapo dol vsem, ki tole organizirate. Sam sem fural ligo v Gran turismu in vem koliko dela je, ki ga noben ne ceni in se ga ne vidi, da so potem ob nedeljah dirke, kot se šika in je f

Js sm bil 1. , trošt 2., zokid 3. ostali so pa disconektal. 

Posted Images

Kaj naj rečem, kakor je slabo zgleda sem še dobro zaključil.

Že na predkvalifikacijah nisem uspel sestaviti dobrega kroga (pol sekunde za mojim rekordom). Kvalifikacije včeraj niso bile nič boljše, mislim da sem se uvrstil na P19. Kaj dosti se nisem sekiral, sem vedel da bo dirka dolga in če odpeljem konstantno brez napak lahko pridem v točke.

V prvem ovinku sva malo bočno trčila s Kurentom, nekaj je pokazalo poškodovano, ampak ne vem če je kaj vplivalo na vozne lastnosti :) Potem pa skozi celotno dirko večinoma brez napak, prehiteval tekmece s težavami, Marič skoraj celotno dirko vozil okrog sekunde za mano, Kurent dobri 2 sekundi pred mano. Potem sem enkrat na zaviranju v zadnjo šikano dobil porcijo od Mariča (še dobro da sem videl v špeglu in reagiral, drugače bi lahko verjetno samo v boks zapeljal in čakal par minut). 

 

No, potem se je pa začelo. Nekje v 25 krogu je začelo hreščat v slušalkah (tok nadležen zvok da sem kak krog brez zvoka peljal), kakšen krog kasneje pa še padec fps iz konstantnih 100+ na 30-40. Zadnjih 5 krogov je že tako žagala slika da sem bil ves blesav. Zaradi tega izgubil boj z Maričem in Apatom ter končal na P10. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Bravo fantje. [ok] Žal sem moral delat.

 

Problemi pri AC obstajajo in se tega oni tudi zavedajo!

Še posebej so sedaj sitnosti z novim zvokom FMOD

Po prebranem,zgleda da vas to nekatere zaj......

Če upate,probajte opisat težavo in jim dat vaš "LOG"

 

hreščeč zvok

http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/cracking-noise-when-passing-over-the-curbs.17174/page-3

 

padec fps-jov

http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/if-you-have-a-significant-fps-drop-read-here.17536/

 

PS...pa ne pozabit vedno na novo brisat zunanje app.ob  vsaki novi verziji ac-ja in jih nato spet naložiti

( dobro je tudi pogledat,če so kompaktibilni z novo verzijo ac-ja)

Link to post
Deli na drugih straneh

Siniša je bil brez skina.

 

Okrnjeni rezultati so na voljo tukaj. Od 11. mesta navzdol so bili tisti, ki ste zaostajali za krog ali več in ne morem ugotovit na katerem mestu ste pripeljali v cilj. Torej od 11. navzdol vrstni red ni pravilen. Glavno je to, da mi je ratalo dobit najboljših 10, ki dobijo točke.

 

Na naslednji dirki prisežem, da ne bo iste napake.

Meni je na koncu pisalo da sem 10. Pa tudi daks mi je rekel, da je tako bilo...

Link to post
Deli na drugih straneh

Tako je kot je Miha zapisal. Lahko si pogledaš tudi replay. Tisti, ki so bili v istem krogu kot Bonča, jih je takoj po prečkanju cilja vrglo v bokse. To je prvih 11. Tisti, ki so zaostajali za en krog ali več, so lahko peljali še naprej. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Ma!

Men je tam freznl spil tko da nc ne morem narest,ce nimam kontrole nad samim avtomobilom,lahko prašaš ostale ki so me prehiteval za krog sm se jim mislim da korektno odmikal tud po 2 naenkrat sm naprej spuscal ko sm vidu da sta v borbi sm cist na rob steze zapeljal(beri notranja stran proge).

Link to post
Deli na drugih straneh

Ma!

Men je tam freznl spil tko da nc ne morem narest,ce nimam kontrole nad samim avtomobilom,lahko prašaš ostale ki so me prehiteval za krog sm se jim mislim da korektno odmikal tud po 2 naenkrat sm naprej spuscal ko sm vidu da sta v borbi sm cist na rob steze zapeljal(beri notranja stran proge).

Res je, meni si se dvakrat lepo umaknil.

Link to post
Deli na drugih straneh

No potem ko pogledaš replay eržen ni bilo tako hlodovsko ;) Če upoštevam na vse težave, ki sem jih imel se je izšlo za oba dobro. Sm gledu pa replay za zadnji krog za tisto šikano, začel sem hipec pred tabo bremzat ampak sm bil pol avta naprej, medtem ko se je tvoj avto brez problema ustavu pred ovinkom je moj še vedno drsel v njega kljub temu da sem držal brezmo, lahk gledaš lučke na prtlažniku :D Ampak če bi takrat hotu šikano zvozit na pravilen način potem bi se mi zabil v rit , mogoče celo v bok, skratka več škode kot koristi. 

Maš pa vsaj lepo sliko ;) haha

q1.jpg

Link to post
Deli na drugih straneh

zamex, komu to na forumu pišeš? :)

Če pa že vztrajaš, mene tvoji problemi ne zanimajo na progi... ko sem ob tebi, me upoštevaj. Če te matrajo fps, bodi bolj previden, ne pa "se je še dobro izšlo".

Glede šikane pa tudi ne vem kaj pišeš, imel sem 22 krogov mlajše gume in sem vedel kje moram bremzat. Če si ti precenil svoje sposobnosti, spet nisem jaz kriv. Preberi si pravilnik o sekanju pa bo vse jasno :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...