Skoči na vsebino

1. Nurburgring GP - 9.11.2014


Recommended Posts

  • Odgovori 442
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

NEKAJ SLIK                        

Lahko samo rečem, kapo dol vsem, ki tole organizirate. Sam sem fural ligo v Gran turismu in vem koliko dela je, ki ga noben ne ceni in se ga ne vidi, da so potem ob nedeljah dirke, kot se šika in je f

Js sm bil 1. , trošt 2., zokid 3. ostali so pa disconektal. 

Posted Images

meni je ekran vn vrglo, kar na enkrat je ratalo vse črno in začela utripat lučka, kot da bi zaspal in se ni hotel več užgat. se opravičujem, če je kdo zarad tega nasrkal, ustavil sem se kolikor hitro sem mogel in dal alt+f4.

Link to post
Deli na drugih straneh

Preveč konzervativen set. Ni blo prave rotacije. Ko sem testiral, se mi je zdel ok.

 

Po rahlem dotiku z Glavačem, me je zavrtelo, počila šipa, volan pa za 60° obrnjen. Krneki

Link to post
Deli na drugih straneh

Q: Odlično 2. mesto, sicer velik zaostanek za Bončo.

 

R: Odličen štart, zadržal drugo mesto do 13. kroga ko smo dirkali zelo skupaj Bonča, jaz, Eržen. No potem sem poskusil prehiteti Bončo v t1, je bilo za las, ni šlo, nakar uleti v t2 Eržen (čeprav sem bil tesno za Bončo) na notranjo stran, se dotakneva in poči šipa.......avto je bil vozen, tako da nadaljujem na 3 mestu, nisem bil happy.....zadržim do 21ga kroga vse napade Dakskoblerja, postanek kar nekaj sem dal 60 litrov (in potem sem imel skupno 100 wtf?????, ne vem od kje dobiva te podatke....ker tam je pisalo 0 in sem dal 60 še za polovico, ne vem kje je dobilo kar 100.....kar nekaj). No potem takoj naslednji krog sva se z Daksom taknila v šikani nakar mi zmakne volan, takoj v bokse, minuto boksa, padem na p15, nakar kmalu zatem precenim zaviranje v t1 in rahlo zadanem MIrkota (oprosti Mirko) in mi spet zmakne volan in se raje odločim zaključit.........škoda, pa zelo dober pace sem imel, ampak ko enkrat šipa poči je zelo nadležno.....

 

Pa še nekaj: skoz mi je mikro štekalo, vsake tolko je cukalo, ne vem no.....mogoče moram kaj zmanjšat........ne dela to najboljše!

 

rFactor 2 dela dosti bolj tekoče in zvezno.....

 

Iz izkušenj se učimo, bo drugič boljše :)

 

Lp

Link to post
Deli na drugih straneh

Jao,... tole pa je blo enih zadev... 

 

prvo sorry Paps, res sm se trudu cim bolj notri ostat...

 

Q sem nekej pojedu in je cajta zmanjkalo za prave kroge ker sm HARD gume probaval. 

P10

 

Na začetku uredu dirkanje, nato sm se zapletu z enim zelenim mclarnom in poškodoval avto... Potem lovim Papsa, se na žalost zapneva in padem nekaj mest. Nato lepe borbe z Murnom, pridem mimo, se veselim 2. mesta, ker so nekateri šli v box... 

... no pol se pa začne ASSetto corsa....

 

- FPS na 30 vsakih 5sekund

- zvok hršanje in spreminjanje jakosti 

- zadnji krog mi zmanjka še bencina, čudno saj sem nalil za 1.1 KROGA [Jel2]  po podatkih igre...

 

 

..vglavnem vse skupaj je zelo BUGano, verzija 0.7 prej kot 1.09...

 

Vseeno, čestitke Bonča, mislim da te ni blo za ujet..

Link to post
Deli na drugih straneh

Q sem še odvozil kar solidno, potem pa sem na začetku dirke naredil kar preveč napak in izgubil kar nekaj mest. V drugem delu dirke sem končno malo bolje ujel ritem. Bonča tebi se opravičujem da sem še te poskušal prehitevati, res mi ni nikjer kazalo modre zastave pa sem jo inštaliral in v igri tudi vklopil.... ne vem kaj še bi bilo potrebno narediti. Ma kdo končne rezultate? :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Men je zaštekalo vsakič skoraj ko je kdo postavu čas v dirki ali q (ko napiše zgoraj nad ogledalom)......kar je zelo moteče in tečno........in vmes tudi kar za pol sekunde, fpsji pa ne vem kaki so bli, ma je zgledlo tekoče drugče, samo prevečkrat slika nekaj cukne.......še komu podobno?

Link to post
Deli na drugih straneh

Ma men kr freez naredi za par sekund,ne vem v cem je fora dons sm prov pred treningom reku grem vse na defoult dat nc OC proc ter rame.Grem dirkat nakar isto,nimam ideje pred 1.0 verzijo delovalo BP vse ostale igre delujejo BP nobenega freeza ali karkol,potem sm se na cilni razbu grem v bokse popravlat volan,ki ga je v desno vleklo,pridem iz boksov se boriva z Grco zavijem v desno,nato v levo naravnost spet volan v desno.. [opa]Ni bilo nobenega trka,grem po 20 krogu v boxe gume menjat spet popravlat podvozje,nakar cudezno dela do konca dirke volan,

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...