Skoči na vsebino

Racerig by Ethan


Ethan

Recommended Posts

Uff vem od prej da imaš hudo in vseeno kapo dol, boš vzel CS volan v bodoče , pa igraš kaj na xboxu ali ne? Majka je tole!

Zaenkrat ostanem na Elitu, dokler ne bo malo bolj jasno glede Next Generation console (PS4,Xbox 720). Na xbox sem igral Forza 4, zdaj pa še malo F1 2012, čeprav zadnje čase vozim vse več na PC. (iracing, Netkar, F1 2012 PC, pa Assetto Corsa čakam, ker zgleda hud Tech Preview).

Drugače pa hvala vsem za pohvale. Sem dodal še tri fotke s fotoapartom.

P.s. Matjaž, zaenkrat ne bo nič z menjavo, ker je tvoj rig že preveč slaven. :) Zdaj bosta še Darin in Shaun vedla kje je Slovenija.

Link to post

imaš ethan super zrihtano :)

jaz pa sem spremembo svojega igralnega placa prestavil verjetno za nekaj let :(

težava je ker tisto kar želim še nisem našel na netu točno kot želim ;) ne mi rečt da bi lahko naredil doma ker ni šans (no vsaj ne v celoti).

nemci imajo ampak gor ne bom hodil in rekel kaj od tega želim, v slo pa še ni :)

ko bo bi mogoče bil eden najboljših igralnih placov tukaj :D ali pa ne :P

tako ad trenutno moj "igralni plac" je 40 palčn tv in tipkovnica :lol:

Link to post
  • 7 months later...

Kaj pa pride? :)

Xbox One, Forza 5 Limited Edition ter Thrustmaster TX 458 Italia. Zaenkrat bo ta, naprej pa bomo vidli.

Fajn. Kaj pa baba gleda za ene neumnosti? :D

Real Time HD... Lahko ugibaš, oddaja o kuhanju, oblekah, stanovanjih, itd... Čaki, da ji pokažim, kaj si napisal... Že vidim odgovor: " Mu dam jaz baba..." :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...