Skoči na vsebino

RACE On


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 663
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vidi mađare kaksen mod so si naredili...  

Fantje, ne kvasite neumnosti, ne bomo več furali prehistoričnih špilov, čakamo na nekaj novega Maxl, prosim ne me banat

Nekaj za PEKA in ostale navdušence nad btcc BTCC 2007 - 2011 Mod (Full Release V3) by. Drummerguy33

Posted Images

Lp! Mogoče ne pišem na pravi naslov ampak vseeno če ima kdo odgovor na moje vprašanje se mu v naprej zahvaljujem!

Rad bi na race on odpru server za multiplayer, ampak ko ga nardim, ga ostali vidijo vendar ko kliknejo na tipko join se ne morejo nikakor vključiti v igro!(nekje sem prebral da bi mogu vključit program dedicated server -vendar ga nikjer ne najdem! Če ima kdo kak nasvet, bi ga prosu !

lp bojan

Link to post
Če ne jo po iz steama poberi.

Steam - My games - Activate a product on Steam... - vpišeš serijsko, ki si jo dobil zraven DVD-ja - počakaš da prenese na disk (bo kar trajalo :P ) - igraš [ok]

Ja tole čisto ne razumem kaj morem po tem takem še enkrat na strani steam kupit igro ali kaj.

Nevem kam naj vpišem serisko cifro ki jo imam na originalni igri.

Dej a lahka dobim kak link kje naj dol povlecem.

Link to post

Ma ne, ti samo odpri steam in vpiši tisto kodo, ki si jo dobil zraven DVD-ja in si zmagal (ne bo potrebno na novo plačevati).

Itaq za igranje preko interneta potrebuješ aktivacijo na steamu. Sledi navodilom, ki sem ti jih napisal prej...(steam dobiš na googlu, naredi nov account....v kolikor ga še nimaš)

V kolikor še zmeraj neboš vedel, pa mi pošlji ZS in bomo rešili.

Link to post
  • 2 weeks later...

Evo, tudi jaz si zdaj lastim Race On že slab teden, tak da se vidimo na kakšni dirki, samo naj se še malo navadim vsega skupaj. Edino malo mi je škoda za proge katere so v GTR Evolution, tukaj jih pa ni, pa mogoče kakšen avto tam ven.

Link to post

Hvala, kar se online igre tiče sem rešu! Zdej me pa še ena stvar zanima glede na to, da ste tukaj gor sami mojstri! Mi lahko kdo pove kako se formulo master pobarva, oziroma kje in kako!? Tako da si čez zimo krajšamo čas glede na to da je v RL za to sezono je konec dirk!

lp Bojan

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...