Skoči na vsebino

Recommended Posts

  • Odgovori 103
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Otimizirani skini so na voljo za tiste, ki želite........ni potrebno, bi moglo delovat eni in drugi (taveliki).......tukaj so samo teksture 2048 in manjše, ker več se ne rabi in je veliko 371 mb vs 1,

POZOR: če bo kdo želel, delam program za Brisane in Inštalacijo novih skinov, da vam vsega tega ne bo potrebno delati "ročno". Danes na voljo!   @Matjaž: samo drži se izdelave zip fila, kot si se ga

Skinpack_GT3-4_11_2014_full Obvezno VSE skine, ki ste jih prej naložili za GT3 prvenstvo pobrišite. V arhivu se nahaja mapa content, ki jo razširite v mapo C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\comm

Ja, tko sem naredil tako malce vmes, saj mi ni požrlo toliko časa, sedaj ko znam je to kar hitro, največ časa mi požere ideja, kako kaj narediti.

 

Kot sem rekel, vse se da. Ampak povejte mi nekaj, kako naj ločim med originalnimi in neoriginalnimi? Razen, da si vse originalne skine nekako prepišem? Treba je najti patent, ki bo ločil originalne. Če ima kdo kakšno idejo...

pač moja 1. ideja je okol riti v žep, ampak bi lahko prepisal originalne, pobrisal mapo, in dal notr nazaj originalne + costum, potem pa pobriše še mapo kamor jih je kopiralo.

ideja 2: če hočeš, ti jutri lahko pošljem seznam imen skinov od assetto corse, potem lahko najbrž narediš izjemo, kjer poimenovanih map ne zbriše/jih sploh ne prikaže.

 

če bi dau ti to kot exe v skinpack in bi tako že imel lokacijo iz kje extractat in rabiš nardit samo še brisanje == naredi manj splošno/če bo povpraševanje 2 verziji.

 

se pravi:

- samo dobi pot do mape

- prepozna prvenstvene (še bolje kot privzete, ker lahko dobiš uporabnike, ki imajo svoje skine in jih pusti pri miru) skine

- jih pobriše

- extracta vse iz lokacije, kjer je installer (v downloadu skinpacka)

- in jih doda na lokacijo assetto corse

 

Se mi zdi da sm še neki pozabu, bom sporočil, če se bom spomnil

 

Kakorkoli, me veseli, da poslušaš pripombe in si pripravljen spremenit program, če boš rabu kako idejo, sporoči za bilokaj, pa ti jo bom skoraj zagotovo dobil :)

 

Še enkrat hvala za posluh :D

Link to post
Deli na drugih straneh

Evo, še zadnja verzija skinpacka.

 

 

Obvezno VSE skine, ki ste jih prej naložili za GT3 prvenstvo pobrišiteV arhivu se nahaja mapa content, ki jo razširite v mapo C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...