Skoči na vsebino

Recommended Posts

  • Odgovori 176
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Red Bull Racing je pripravljen...         Mogoče na voljo že za današnjo dirko...

Dragi Benjamin, spostujem tvoje nesramno mnenje, vendar ce ti ni kaj prav in se ne strinjas s potekom organizacije, te nobeden ne sili k sodelovanju. Imamo sponzorje, kateri so prispevali nagrade, zat

Akrapovic Racing Final

 

Tukaj lahko predstavite svoje skine in poprosite druge, da naredi skin za vašo ekipo ...

 

Skine izdelujte na podlagi teh templatov. Skini morajo vsebovati sponzorje, ki so v teh templatih in številke na mestih, ki so določene v templatih.

 

Download

 

bmw-template.png

 

Skin naj se za vsakega voznika nahaja v svoji mapi. Mapa naj bo poimenovana po naslednjih pravilih:

 

  • ime-ekipe_iPriimek_### [primer: Skywalker-Racing_mBonca_22]
    • ime-ekipe: Naj vsebuje ime ekipe, velike začetnice nimajo pomena, presledke naj nadomestijo pomišljaji. Primer: Skywalker-Racing
    • iPriimek: prva črka imena z malo tiskano ter priimek. Primer: mBonca
    • ###: številka na dirkalniku. Primer: 22
    • brez šumnikov ali drugih posebnih znakov (razen - in _)

 

Če želite, da vam bo server dodelil pravilni skin, morate pravilno izpolniti tudi ui_skin.json datoteko. 

 

{
    "skinname": "ImeSkina", [kopirajte ime mape]
    "drivername": "Ime Priimek", [brez šumnikov in posebnih znakov - enako ime morate imeti v Assetto Corsa profilu]
    "country": "Slovenia", [ali drugo ime države v angleščini]
    "team" : "Ime Ekipe",  [brez šumnikov in posebnih znakov]
    "number": XX  [številka dirkalnika. Pozor - tu ni narekovajev]
}
Primer:
{
    "skinname": "Skywalker-Racing_mBonca_22",
    "drivername": "Mitja Bonca",
    "country": "Slovenia",
    "team" : "Skywaker Racing",
    "number": 22
}

 

 

Malo sem preuredil vodič, ki ga je pripravil Mitja (hvala!). Prosim, da se ga držite. Vsi preverite, če imate po teh navodilih narejene skine. Če jih nimate, mi jih pošljite še enkrat ali mi napišite, da je narejeno tako kot je v navodilih. Zaenkrat sem vse skine iz skinpacka pobrisal in jih bom dodajal nazaj notri takrat, ko dobim od vas kakšno informacijo ali nov skin.

Link to post
Deli na drugih straneh

Hm,sem imel prvič v življenju AMD in to(nova) Asus hd 7950 3g (nema da nema teh dodatnih črk)in mi je crknla.

Nvidia ga pa seka ja in zdaj si lastim GTX 770 Phantom. [ok] TO je ono pravi ne pa AMD  [wall]

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...