Skoči na vsebino

NK se predstavi!


Uporabnik99

Recommended Posts

Ime: Nik Kostajnšek

Starost13 [13. oktober 2000]

PrebivališčeTrbovlje

Hobiji: napisano malce nižje...

 

Najprej živijo vsem skupaj! Vaš forum sem spremljal že več kot dve leti, ga bral in se enkrat vmes celo registriral, pa nikoli kaj več sodeloval. No od takrat je preteklo že kar nekaj časa, in seveda sem vmes pozabil geslo ter zamenjal mail. Nedolgo tega pa sem se začel malce resneje ukvarjati z simulacijami, zato sem sklenil da se ponovno registriram. In kot je pri meni v navadi, je prvi post predstavitev.  [ok]

 

Naj začnem. Moje ime je Nik, pišem se Kostajnšek. V Trbovljah živim že vse svoje življenje, po katerem se je pot začela trinajstega oktobra 2000. Bil je petek 13., ter polna luna. Mislim, da je dovolj, če rečem, da se je ta dogodek od takrat pripetil le enkrat, naslednjič pa se bo leta 2049. Sicer zaradi tega na črnem trgu nisem vreden popolnoma nič, je pa vseeno zanimivo biti malce drugačen. :D Kdo ve, morda prav zato v nekaterih stvareh tako izstopam icon_question.gif Na forumih sem vedno med mlajšimi (13 in pol), in sploh ne dvomim, da bo tu podobno. Z forumi sem začel novembra 2010, tik po desetem rojstnem dnevu in od takrat sem pečen. Se pa število forumov, na katerih še sodelujem silovito krči, predvsem zaradi adminov, ki izkoriščajo svoj položaj in drugim "pisateljev" polnih samih sebe. Ah, ja...

 

Sedaj pa o hobijih, kot piše zgoraj. Največja ljubezen je avtomobilizem in vse, povezano z njim. To ni dvoma, da je name prenesel oče (med drugim rally voznik), ki je imel že nekaj zanimivih vozil. Prvi je bil popolnoma novi Yugo letnik 1990, katerega je vozil do leta 2001, slava mu!  [ok] Po nekaj letih v original stanju je dobil 70KM motor iz Floride (jap, takrat je 70KM nekaj pomenilo :D ), tršane amortizerje, nižje vzmeti, športne sedeže (Kadett GSi), športni volan, športni filter (pa ne hondaškega) ter še marsikaj,med drugem ultra lahka Fiatova platišča. Po AC je šel 160 in še malce več. No leta 1996 ga je prodal takrat bodočemu tastu in si čez poletje lastil ratiteto. Citroen AX Sport. Po mojih podatki edini v sLOVEniji. 90KM, 750kg, dirkaško kratek menjalnik in odprt izpuh. Prvi lastnik je delal na Cimosu in ta AX je "ispao s kamiona", lastnik pa je zrihtal papirje od nekega razbitega GT. No, s policisti ni boli težav, saj so samo buljili, kaj za en stroj je to. Žal pa ni bil najbolje vzdrževan, zato je bil z njim kup problemov. Ko se je očetu neka pijana svinja zaletela v rit, je šel od hiše... Alpine avtoradio, narejen posebej zanj, je bil prodan za večjo ceno kot je stal nov.  [smoke] Žal nimam scannerja, da bi ga pokazal. Ko je bil spoliran, se je konkretno svetil. Aja, še to, več kot 140km/h ga oče ni peljal, ker je bil preglasen, hehe. No po enem letu je spet odkupil "biser jugoslovanskega avtomobilizma", ga predelal za slalome in vozil do 2001. Takrat so se školjki že poznala leta, motorju pa tudi žganje po slalomih. TOP slika je nastala po turističnem rallyju v Lj, kjer kot dojenček sedim na havbi. :) O rallyju pa drugič, če vas zanima? Zaenkrat samo to, da sem 100% fan. Čez rally mi ga ni, ogled vsaj dveh za DP SLO letno ne uide.  [ok]

 

Druga največja ljubezen pa je fotografija, snemanje ter montaža posnetkov. Vse skupaj sem novembra združil v Foto-Video produkcijo ComAnd, dal narediti logo in podobno. Sedaj sem se končno začel učiti fotografiranja v M načinu. Je bil že čas. O drugih hobijih pa zaenkrat ne bi,sicer bo post čisto predolg (kot da ne bo že itak... :P ). 

 

Še o sim-racingu. Od leta 2005 ali 06 imam doma najboljšo rally simulacijo, Richard Burns Rally. Takrat je oče nabavil Logitechov MOMO in štiri sezone nastopal v SloRBR prvenstvu. Vmes sem dve leti igral LFS (in ga še), ampak sem se naveličal piste in iz predala potegnil RBR. Top občutek, ozke ceste, visoke hitrosti in zaviti ovinki. Žal vozim brez volana, odkar je Logitechova Formula Force odpovedala, po dveh sezonah "mučenja". Slava ji! Upam, da mi uspe v kratkem po spletu okoliščin dobiti G25 in se vam pridružim na kakšni dirki, če ne prej, pa naslednje leto, ko bo v sobi posebaj kotiček za simulacije (racing stol). Enkrat vmes sem posegel po rFacitorju, a me surova igra ni prepričala, rallyworlda pa nisem preizkusil. Doma me tudi že čaka Assetto Corsa, katero bom preizkusil takoj, ko se vrnem z dopusta. (HVALA ve sam kdo!!!  [ok] ) Še kdo priporoča kakšno igro?

 

 

Pa naj si bo dovolj za tokrat. Čestitke vsem, ki ste se prebili skozi kup nepravilnih besed. Se že v naprej opravičujem za vse pravopisne napake in nepravilne besede. Upam, da bomo skupaj dobro sodelovali in da se vam pridružim na kakšni dirki! Do takrat pa en lep dopustniški pozdrav iz sunčanega Hvara!

 

lp,

Nik!

 

P.S; če koga kaj zanima, sem odprt za kakršnakoli vprašanja, najbolje da kar v tej temi, saj sem jo ustvaril zato. Upam, da ni nič narobe, da sem se predstavil, saj je to pri meni v navadi. ;)

Link to post

Oho spet, hvala vsem štirim za toplo dobrodošlico nazaj. Saj veste, ko je Kyle' s cousin Kyle v South Parku rekel "I'm baaaaaaaaaaaack", sem back tudi jaz. :D

Play, midva sva se že zmenila po ZS, hvala za konmreten odgovor. Pravtako hvala Matjažu za spreminjanje ranga in usernama... Je bilo treba popravljat, ker je najprej napisal narobe. Sem pa tega že navajen. :D

Danes pa se bom po vsej verjetnosti lotu inštalacije Asseto Corsa, upam samo, da jo bo moja gajba podpirala. :( Se oglasim še potem v temi računalniki, da napišem kaj imam. ;)

lp,

Nik

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...