Skoči na vsebino

Sezona 2 [2009]


mAxL

Recommended Posts

Zame porazna dirka. Na konc formation lapa me zabiv de mi je prov temp. kri narasla u šlo use [buzara]. Pa še Plešničar drugič ko se vračaš na cesto pazi ka je loh kašn zataba, sreč de sm hit žljafav. Po cilju si pa delav lepe manevre, za pohvalt.

Link to post
  • Odgovori 107
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Q: bolši čas kot sem pričakoval...Novak še trikrat bolši. P2.

R: štart bi lahko bil dosti bolši - malo zamudu, avto zamoril. Do cilja sem pridobival prednost pred ostalimi in počasi zgubljal stik z Novakom, ki je danes pokazal kako se vozi Cliota. Kapo dol ;)

Se vidmo na Mobikrogu

Link to post

Q: Prišel za Mejaka (pričakovano), vendar se nisem vdal in vozil do konca. Ratalo mi je v zadnjih sekundah postaviti najboljši čas. Fabijan, ti se pa umikaj hitrejšim, ko delajo svoj hitri krog. Si prletu iz boxov direkt na idealno linijo, tako da si mi zjebal en krog. Dolžn si mi en pir!

R: Štart je bil čist zanič....malce zaradi tega, ker nisem videl štartnih luči (hvala ker ste me opozorili :D), malce pa zaradi tega, ker sm totalno zamoril mašino. Na srečo jo je tudi Mejak, tako da sem ostal prvi in celo dirko cruzal par sekund pred Mejakom. Ponavadi sem pri Cliotu gume skuril že v parih krogih, tokrat pa sem imel občutek, da bi lahk naredil vsaj še 10 isto hitrih krogov.

Čestitam ostalim, ki so prišli na stopničke.

Link to post

@ Gantar: sori, ampak glih so me zrinli iz proge pa sm hotu čim prej nazaj pridt!

@ killer_B: Reku si da maš avto nastavlen kukr je biv tastar clio. Se da kje setupe dobit od strga cliota?

Link to post
:D nism tko mislu. Setup sm čist na novo naredu....sem ga pa malce priredil novi fiziki, tako da se je avto obnašal bolj po starem. S tem, da sm šele zdej dobr ugotovil, da se fizike ne razlikujeta tko velik, da bi bil nek problem. Treba je samo pazit pri bremzanju in prestavljanju navzdol.
Link to post

Mouly, kaj ti mislš da si sam na pisti? prletiš v prvi ovink kot da si sam, in ne samo v prvi ovinek. Maš kr ene par takih situacij na dirki, k se rineš po ovinkih. pa dejte mal mirkat no. Jst sm naredu napako, se je Plesničar pripeljal vštric, nato še Zagorec, vsi trije vštric čez ovink pol se gre pa še Povše rint vmes!icon_joj.gif

Q: 4 mesto, kr vredu

R: solidna dirka, vozil na četrtem mestu, nato pa v prvem ovinku zadnjega kroga mašino raznesl.....icon_joj.gif[Joj]icon_jaooo.gif[Jaoo]icon_wall.gif[wall] a lahko kdo prilepi rezultate dirke? nism pogledal na koncu.. :oops:

Link to post

Men ni več jasno kaj delam narobe.wacko.gif Spet mi je šel motor, enako kot na prejšni dirki. icon_wall.gif

OK, mogoče sem mel zadnjič mal preveč boosta in grill tape-a, zato sem pa za včerajšnjo dirko še posebej pazil. Prav tako pri prestavljanju, ki je tut lahko vzrok odpovedi motorja.

Q: Zadovoljen s 3. mestom, čeprav sem mel še mal rezreve, sam sem zaj... zadnji leteči krog.

R: Katastrofa že na štartu, ker sem zaradi tega, ker smo štartali na klancu in se je avto mal naprej odpeljal, dobil DT penalty. A noben ni imel težav s tem?

Odslužil kazen in padel daleč za vse tekmovalce, pol pa poskušal odpeljati čim hitreje in brez napak (kar mi je tut kar uspevalo), da bi pridobil še kakšno mesto. Med vožnjo sem cel čas kontroliral temperaturo olja in vode, ki ni presegla 95 stopinj C. Par krogov pred ciljem pa presenečelje - brez kakršnegakoli opozorila - KABOOOM icon_joj.gif

Še najbolj pri vsem tem me preseneča dejstvo, da pred dirko v Magny Cours-u nisem NIKOLI imel takih težav, zato močno dvomim, da bom prišel na zadnjo dirko na Mobikrogu.

Čestitke prvim trem, sploh pa Novaku za perfektno dirko. [champ]

Link to post

Meni ej enako motor razneslo, po vrhu mi pa še tako čudno g25 dela, da ne vem kaj je, avto je kot ladija, feedback je porazen, kr neki pleše levo desno, tako da res ne vem, kaj imam narobe nastavljeno, pa ni varjante, da bi tako hitr peljal kvalifikacije, sicer res da sem včer samo prišel na progo, pa vseen, cca 10s ste hitrejši, to pa ne vem no, kaj je narobe.

Link to post

Jst sm na štartu cel cajt držal bremzo, da se avto ni premikal. Kar se pa mašine tiče, morš pa tle pri ciotu fajn pazt....jst sm mel celo dirko boost na 5 pa gril tape na 10%. Pa je brez problema čez šlo....je pa res, da ga nisem gnal na vso moč, ker sem hotel samo konstantno vse odpeljat.

Link to post

Novak nič novega nisi napisal. Edina razlika je bila v tem, da sem ga po DT penalty teral do konca. Sam to ga itak vedno pa do prejšne dirke ni blo problemov. :roll:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...