Skoči na vsebino

Sezona 2 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 107
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Mislim, da bo kr GTR evo, ker je že v beta verziji mod precej boljši kot beta za rF, če sklepam po dosedanjem napredku, pa bo tudi končna verzija moda za gtr prej končana kot tista za rfactor :mrgreen:

Poleg tega se za igranje gtr evo online potrebuje original in ne pride vozit vsak, ki ima 5 minut časa kar (ponavadi :)) dvigne nivo dirkanja.

Link to post

Je res....ta mod za GTR se prou lepo vozi....te dirke bodo čisti užitek. Na momente (samo na nekaterih progah) se je tud v rfactorju dobro vozil, ampak se mi zdi, da ni bil tko realen....in zihr ne tko zabavn.

Link to post

Zanimivo, ker bi človek mislo da sta pogona praktično ista, vsej kaj se fizike tiče. Kaj pa grafična razlika? Jaz bom počako na RACE ON ker bo očitno vse RACE addone vseboval, da prešparam kaki evro ali dva. :)

In kak se vam zdi mod? Je na nivoju orginalnih avtov? Ker če vzemeš for example zelo igran mod MeganeTrophy v2 za rfactor, se meni ne zdi čisto nič posebnega po kompletnem občutku. Medtem pa so ti avti iz GTR EVO cista špica. Verjetno zarad premikanja rok, volana in vseh teh animacij v cockpitu. Pa formula Cockpit z čelado je izredno čudovit za moje pojme. Se enostavno nisem vido boljšega, zato tudi upam da bodo obdržali isti nivo v RACE ON in bodočih naslovih.

Link to post

Raje vidim 10 kvalitetnih dirkačev, kot pa 20, ki se potem pobivajo celo dirko. Vsak, ki je vozil WTCC prvenstvo (Race07) in pa Clio CUP prvenstvo (rFactor), ve da je razlika kot dan in noč. Sicer pa a je težko podpreti delo avtorjev ali je pač vse v piratstvu?

Vozilo se bo Race07, tukaj ni debate...

So pa bile dirke WTCC ponavadi tudi z 25 dirkači na dirko, kljub temu da potrebuješ original...pa še nivo dirkanja je boljši, mularije ni, vse je bolj resno,...

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...