Skoči na vsebino

Spin Tires


zamex23

Recommended Posts

13. junija pride simulacija tovornjakov..ni ravno dirkačina ampak mislim da vseeno sodi v to temo. Fizika odlična in prav tako ostale stvari, na voljo bo tudi multiplayer. :D

 

Link to post
  • Odgovori 47
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

13. junija pride simulacija tovornjakov..ni ravno dirkačina ampak mislim da vseeno sodi v to temo. Fizika odlična in prav tako ostale stvari, na voljo bo tudi multiplayer.  

Sem nabavil, v zadnjem hipu takorekoč Zraven pa še Next car game, ki je tudi cenejša do jutri zvečer. Če je nekaj takega kot Flatout, se že veselim.

Ne vem,če ti bo všeč  

  • 5 months later...

Oh zaenkrat je kamera boga. Pa še kr čakam da youtube spremeni video na 60 frejmov :D Je pa 25 minutni video na HD 60fps velik 45 giga, za full HD mam pa prešvoh stari disk :D

 

Grafika je izbolšana, js mam pa še sweet fx mod zraven. V 3d mi malo potresava sliko ampak zgleda epic :D

Link to post
  • 3 weeks later...

Za sprostitev (pa občasno preklinjanje) je kar fajn. Če špilaš na najtežji težavnosti, moraš kar dobro razmislit o taktiki, da dokončaš nalogo.

Map je več (ene 6) in so čisto dovolj velike, ker je povprečna hitrost manj kot 5kmh :P

 

Po moje je vredno nakupa - pač je treba vedet da včasih rabiš 15min da se iz ene blatne luknje spraviš. Je pa to bistvo :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...