Skoči na vsebino

Sezona 2 [2008/09]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da se ne bomo sam kregal kdo je kej kriv pa kdo ne... ena "fotozgodba" 3 wide T1 - Mejak cist zmesan po 3h kolesih : Ljubljanske Mlekarne skozi Lesmo 1: Sendvič - Šoster = salama :

Posted Images

AK Elektrodekleva na prvi dirki ne bo nastopala. Pod vprašanjem je tudi druga dirka sezone. Saj so transferji zelo dolgi in nimamo ravno veliko denarja na razpolago, da bi odpeljali samo pol ure "neuradnih" treningov.

Link to post

Gre se bolj za princip, nič drugega.

ad1. Najbrž je že od vsega začetka Masle vedu da nas bo tolk prijavljenih, ker je že ne vem kdaj reku da bo 11 moštev x 3 dirkače je to 33 ljudi. Da bojo dodatne kvalifikacije je pa šele zdej reku :?

ad2. Če smo že toliko dosledni, je bil rok za prijave včeraj. Enih moštev pa še kar ni na seznamu, mogoče zato ker še ni skinov??? Sam a ni bil skin pogoj za prijavo? Se pravi da so prijave nepopolne?

ad3. Nekateri so na novo prišli in kupili igro, da bojo odpeljali pol ure??? Prišli so pa najbrž da zato ker ni bilo do danes nikjer govora o kvalifikacijah...

Meni se tko al tko jebe ker imam igro že od lani in vozim za svoj gušt :mrgreen: In tudi zato me boli al peljem al ne, ker tko al tko po nekih visokih uvrtsitvah na koncu sezone me bom posegal. Torej bom prišel na tisto dirko k se mi bo zdelo, se probal kvalificirat in to je to. V Curitibi Jakata in Nejca ne bo, ker bojo u Salzburgu. Mene pa tudi ne bo, ker mi proga ni všeč. Puebla je pa tudi kr neki, voziš po suhem; a zdi se kot da je dež. Vsepovsod drsi. Tako da če se kvalificiram, se vidimo v Valenciji, na prvi evropski dirki :wink:

Link to post

A si za SD Zupan, ka si rdeče napisal :mrgreen:

Sej si tud ti poslav prijavo, hkrati si se pa strinjal, da "Organizator ima vedno zadnjo besedo in pravico do kakršnihkoli sprememb" tko da nevem kaj pol jokaš ker uvajamo kvalifikacije?

Ekipe, ki nismo še na seznamu bomo pa dobili 20kg kazni...

Vozniki, ki so kupli cd zato da bodo igrali se bodo pa že pomatrali pa spackali en normalen krog za top 10 (vsaj jast bi se, če bi že imel namen da pridem na dirko)

Link to post
ad1. Najbrž je že od vsega začetka Masle vedu da nas bo tolk prijavljenih, ker je že ne vem kdaj reku da bo 11 moštev x 3 dirkače je to 33 ljudi. Da bojo dodatne kvalifikacije je pa šele zdej reku :?

Zgolj predvideval je, kar pomeni da se točno ne ve in se pusti vprašanje odprto. Tukaj se jasno vidi da smo o kvalifikacijah že govorili (tudi sam si sodeloval v debati): viewtopic.php?f=23&t=206&st=0&sk=t&sd=a&start=120

ad2. Če smo že toliko dosledni, je bil rok za prijave včeraj. Enih moštev pa še kar ni na seznamu, mogoče zato ker še ni skinov??? Sam a ni bil skin pogoj za prijavo? Se pravi da so prijave nepopolne?

Res je, ni ekip ker ni skinov. Kaj boš zdej, kaznoval ekipe ker Mejak starejši nima cajta? AL pa k rMejaka kaznoval ker nima cajta?

ad3. Nekateri so na novo prišli in kupili igro, da bojo odpeljali pol ure??? Prišli so pa najbrž da zato ker ni bilo do danes nikjer govora o kvalifikacijah...

30 prijavljenih je. Če ne bi bilo kvalifikacij bi prišli, server bi bil denimo že zaseden in 5 revežev niti tiste pol ure ne bi vozilo. Pa so ravno tako kupili igro samo zato...

Stvar je pač taka da je treeba neki ukrent in kvalifikacije so pomojm prava rešitev. Zdej lohk de komu ne paše ker je ali pa ni noter že zdej, sam če se tuki zmišljujemo pol se bo zmeri kdo najdu ki mu nekaj ne bo prav.

Kvalifikacije torej bojo!

biggrin.gif (za dobro voljo)

Link to post

Zaostrovanje!!! smile.gif

1. Zame so te kvalifikacije problem---ker bom mogu bit v nedeljo že eno uro prej doma---že deveta bo kdaj problem če se zapelješ na kakšen nedeljski izlet....

2. Jst prvič peljem progo ponavadi na kvalifikacijah al pa morda pol ure prej, zato se najbrž nikoli ne bom uvrstil na dirko.

3. REALNOST: Prvih par dirk bo naval pol pa se bo zadeva unesla in bo plac za vse tko da ni panike če se prvih nekaj dirk ne bomo uvrstili na dirko. Dejstvo je , da bo z kvalifikacijami prvenstvo postalo kvalitetnejšo in bodo noter tisti ki so bolj resni. Jst se bom maksimalno potrudu in se bom mogoče kdaj uvrstil celo na dirko. AMPAK-če me pa po vsem tem trudu da sem se kvalificiral kkšn butne v prvem ovinku iz proge ga bom sesu čelno icon_evil.gif:twisted:

Link to post

LOL; ma kaj se eni grejo. Fantje, to je dirkanje! Če nas je preveč, je pač treba narediti nekaj za eliminacijo - vsi pač ne morejo biti na glavni dirki.

Kolikokrat sem imel jaz takšna redtekmovanja v raznoraznih ligah... pač če je preveč folka, je treba nekaj se izmisliti in pomoje je to zelo dobra ideja.

Druga je da se naredi dva razreda (boljši in slabši ali hitrejši in počasnejši) ter se dirka po dve dirki hkrati. Samo zato spet rabiš 2 serverja.

Ker nas ni tko zelo preveč, menim da je to najboljša ideja trenutno.

Link to post
Res je, ni ekip ker ni skinov. Kaj boš zdej, kaznoval ekipe ker Mejak starejši nima cajta? Ali pa kar Mejaka kaznoval ker nima cajta?

Mejak je najmanj kriv :wink: , krivi so tisti ki so mu tolk pozno dali skin v izdelavo:) Že zelo dolgo se je vedelo kdaj je rok za prijave :!:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...