Skoči na vsebino

Porsche SuperCup [2014]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 248
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Statistika in rezultati Red Bull Ring! Lp

Jutri zvečer moramo kaj povadit, poršejčki so že živčni v garažah in hočejo piskat po progi

Pa kva delate? Sred ravnine takoj po štartu je že pokalo. Madona kdaj se boste naučil da je treba mal tud na druge gledat, ne pa sam rint u tri krasne. Če prepozno zavirate se ne ustavte tako da se za

Dobra dirka in dober fajt z Vedranom. V prehitevanju za zmago je sicer naredil napakico in sem se v zadnjem ovinku vštulil v bok, kar je sicer bolj risk ampak sem pustil maksimalno placa. Vendar je vseeno Kralja obrnilo na izhodu po rahlem stiku z bočnim delom. No več v slikah spodaj;

Sem spustil razliko na pol sekunde po tem ampak mislim da nebi bilo fer da spustim vodstvo.

Jaz bi vaju oba kaznoval zaradi sekanja! [krniki]

  • Upvote 1
Link to post

Bom še jaz malo potrolal o včerajšnji dirki.

Q: Kar dobro, nekaj časa sem celo vodil, ma sem vedel da bosta Gorenc in Kralj na koncu eksplodirala z nehumanim časom okrog minute in enaintrideset nič nič nič. :) Odlično tretje mesto, par tisočink pred velikim konkurentom Erženom :twisted: .

R: Srednje dober štartič, a je Eržen švignil mimo, tako da sem nazadoval na p4. Potem sem imel kar dober ritem in sva bila na konstantni razliki okol sekunde do mojega kratkotrajnega zasuka v t3, kjer sem izgubil tistih kjučnih 5 sekund do nezmotljivega Eržena. Vedran in Joco močno prehitra za naju oba se mi zdi, tako da vse čestitke. Zadaj mi je še nekaj časa za ovratnik dihal Daks, a je žal popustil in potem je bilo več ali manj hotlapanje zadnjih 15 krogov na osamljenem četrtem mestu (forever alone :D)...

Veseli me, da se je zbralo dobro število dirkačev, navkljub zdaj staremu rf1 (old, but gold :D), ki pa vseeno ponuja dobro online akcijo in spodobne simulacijske trenutke :)

Bathurst bi moral biti s temi avtomobili kar zanimiv in upam da se nas bo zbralo še več.

Pohvale serverju DDF1 :)[ok]

  • Upvote 4
Link to post

Dirka je bila kar zanimivo nezanimiva je treba povedat :)

P4 na quali. Trošta bi še pihnil, idealen krog bi bil 1:31.2. Prva dva sta bila nedosegljiva.

Dober štart, skočim na P3, Trošt s svojim klasičnim diving manevrom nazaj pred mene v T2 (na zaviranjih sem zaradi manj downforca bil manj konkurenčen), kar sem mu vrnil v T3. Nekaj časa smo se držali dokaj skupaj z vodilnima, a sta začela bežati. Po Troštovi napaki sem samo vozil osamljen na tretjem mestu in skrbel, da ne naredim (prevelike) napake.

Kar uspešen dan, zdaj pa klasične proge :)

  • Upvote 2
Link to post

Zanimiv tale Porsche cup, sicer mal prepočas gre je pa več akcije. Kvalifikacije in 10 mesto solidno, no na dirki pa žal zaradi premalo krogov preveč napak. Sem se šele ob zadnjem trenutku prjavu in si ob 19 šele naložu vse. Bo drugič boljš [dance]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...