Skoči na vsebino

Porsche SuperCup Spa-Francorchamps 5.11.2013 [rFactor]


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 143
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bonča, kdaj imaš rojstni dan, da ti kupim en sarkazem detektor?

Kaj pa če bi se za spremembo folk samo prijavil na dirko in odpeljal tako kot je organizirano in ne jambral vsepovprek za vsako malenkost, ko nekomu ni kaj všeč. Če bi kdo peljal več/manj krogov, naj

Vi ste vsi na gozdarsko hodil zgleda.

Sem probal progo in morem rečt da je OK.

Kako pa glede sekanja, oziroma podaljševanje ovinka (glede Radion in Blanchimont)?

Dve gumi SKOZI na dirkališču in sicer znotraj belih črt?

Jaz bi bil za to!

ps: po prvem hitren online treningu čas: 2.20.7

Link to post

Prvenstva zaenkrat ne bo, ker se mi ne da s tem ubadat.

Mitja, kaj maš ti vedno probleme s sekanjem :) Ti veš kako je treba peljat, za ostale se pa ne sekiraj. Na šlajfi ni nobeden spraševal, pa smo večkrat po travi letel :D To so FUN dirke, vsi veste kako je treba peljat, če bo pa kdo namenoma sekal bo pa letu...pa ne po progi, ampak iz serverja :)

Link to post

Evo sem vedu da se boste navadli zdaj "Joco-setup" ko psi :)

Za Nurb sem imel 340-56 ARB, se mi zdi najboljše(če daš zadaj več, zadek preveč plava). ;) Camber mam skor do konca, bremze tam 52-53% spredaj itd...

Glede aerodinamike pa nimam pojma, nisem vozil. Spa je znan po tem da prav pride tako več kot manj aerodinamike... Za prehitevanje se splača "gamblat" in dat malo manj, če imaš pole in znaš pobegniti na začetku pa raje več.

Link to post

Ma ni tolko v setu...Sem vozu učeraj za Oslakovičom ki je mel 2:20 čas pa sem dobu malo filinga......

Moreš na vrhu oruža imet nekje 220+ kmh in v zadnjem sektorju ko je hiter levi ovinek(uni ko se da sekat-daljšat) moreš it vsaj 243 kmh. Srednji sektor pa zajebe* in ga ne vem še odvozit

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...