Skoči na vsebino

Sean Edwards - Memorial race 29.10.2013 [rFactor]


skopusnik

Recommended Posts

Fantje, mod bo morda spremenjen (zaradi skinov), zato si ne delajte preveč dela pa počakte par dni. A morate en teden prej nadrkat že? Jutri bo objavljen link do moda katerega bomo vozili. Potem boste imeli pa vse povprek inštalirano pa ne bo delalo...

Jaz imam posnete le Porscheje in vse dela. Sej smo že zadnjič nekaj vozili na Sebringu.

Drugače je pa to to ja.

Link to post
  • Odgovori 187
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

HVALA VSEM ZA UDELEŽBO! 25 VOZIL NA ŠTARTU, TEGA ŽE DOLGO NISMO VIDELI! Upam da ste se navadili na avte ter spoznali progo Bo v prihodnje sigurno še kakšna dirka s tem modom, pa tudi na tej progi

Samo ena slika, da se vidi za koga smo dirkali

Link do moda dodan v prvi post. Naredite kot piše zraven linka. Dodan je Sean Edwards 2013 skin, najdete ga v moštvu 2012 German Cup, Team Deutsche Post.

Vozi se VLN verzija proge. Da ne delate celega kroga, lahko odpeljete le GP (novi) del proge, ter ob koncu tega dela zavijete desno na ciljno ravnino, ter vam začne štopati. Potem odpeljite cel krog po Nordschleife.

Nekateri imate že posnet kompleten EnduRacers mod. Skopirajte to čez, in boste probali na serverju če deluje kot mora. Če ne, bo potrebno izbrisati kompleten mod ter posneti tega :)

Podatke o serverju za test bo Damir napisal v to temo, spremljajte. :)

Morebitne težave sporočite.

Link to post

Ker mi na Dropboxu občasno blokirajo linke (zaradi prevelikih datotek in preveč downloadov), bi prosil če nekdo ki je že snel dol naloži nekam in mi na ZS pošlje link, bom jutri dodal v prvi post (da bosta dva linka na voljo za download). Hvala!

Link za skin dodan.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...