Skoči na vsebino

Nakup LCD TV


daks

Recommended Posts

daks ne se preveč kregat z njim, zanč sm naredu to napako in je bil cel Kamnik brez interneta.

EDIT: ti, pa ta kupon za 20% velja za te televizije ki si jih naštel v prvem postu? Ker dobiš potem za 400€ tisti Sony 40inch, kar je pa zlo pocen glede na to da je v celovcu na electronic4you 460€...

Link to post

PEK, je res, na e4u pride dražji :) čeprav v njihovih trgovinah v avstriji je 428€, ne 460€. Pa v M maš še zastonj poštnino.

http://www.electronic4you.at/fernseher-1/led-lcd-tv/sony-kdl-40r470abaep-led-lcd-100hz-139393.html

Brat je kupu TV s tem kuponom cca. 1 mesec nazaj, se bom pa pozanimal še enkrat za sigurno.

Link to post

Sem kupoval podoben tv kot ga imas ocitno namen kupit tudi ti. Mene je najbolj prepričal grundig in sicer zaradi lepe slike..

Lg mi sploh ni potegnu, sony ok..

Preklaplanje med programi traja mogoce malo dlje (1-2s), sam me ne moti, ker ne bom nc pomembnga zamudu zarad te sekunde :D Priključke ima praktično vse, pa daleč najlepši zvok med cenovno primerljivimi tvji, čeprav je to vseeno, če misliš gor priklapljat kaj dodatnega, samo jaz za fuzbal in f1 gledat tega res ne rabim ;)

Link to post
  • 3 weeks later...

Odločitev je padla, v ponedeljek po šihtu me doma čaka 42' Philips 5008, s 5 letno garancijo. Cena 600€ - Mercator.

Med montiranjem TV-ja se bo pa še AC inštalirala, tko da bo tokrat pondelk en odličn dan :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...