Skoči na vsebino

Gran Turismo 6 [PlayStation 3]


Recommended Posts

Moram rečt, da ste določeni res pridni, vozite veliko, sedaj nas je že 18 voznikov, res ni malo!

Kdor še ne ve zakaj se gre:

Tekmovanje v GT6 Academy 2013 Slo tekmovanje postavljanje najboljšega časa, se do dobra razvija, trenutno nas že vozi 16 voznikov.

V primeru da bi tudi ti vozil z nami, kaj je potrebno narediti?

Kdor ima demo GT6. GT Academ 2013 se najprej kot celota naredi, nato pa TEKMOVANJE v time trialu, celotni krog Silverstona, kaj je potrebno narediti?

-potegniti demo GT6

-odpeljati v demo tekmovanju vse, da dobite Nissana 370.

-glavno pa, da me dodate za prijatleja, pošljete povabilo , moj PSN: PlayGame81 in ko vas dodam vidim vaše čase na tej progi, pozor če vas ne dodam vaših časov ne bom videl.

-na koncu le, postavi svoj najboljši čas.

Ko pa pride cela verzija GT6 Time trial zaklučimo, zmagovalec prejme celotno verzijo GT6 igre brezplačno!

Link to post
  • Odgovori 125
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Komej, komej čakam..... [it] Gran Turismo®6 is coming! Acura NSX ’91 *Alfa Romeo TZ3 Stradale ’11 *Alpine A110 1600S ’68 *Audi Sport quattro S1 Rally Car ’86 Ferrari 458 Italia ’09 *Ferrar

Ja, glede na to kar nastane iz teh GT Academy voznikov... bi kakšna PC simulacija s takšnim programom dajala res hitre dirkače. Seveda bi blo treba omejit na 17 let max. Tastari smo sam se za v pokoj

Sveži časi, sicer ugotavljam zakaj so trije IRT, bratje, sestre....GT familija, mal se hecam, no na vrhu boj, res kapo dol odlični časi, z veseljem mi bo spremljat boje, me močno zanima do kje bo šel Slo čas, upam da imate še blizu sekunde rezerve.

cajti1-002.jpg

cajti1-001.jpg

Link to post

Novi časi, na vrhu je kr lep boj.

Nekaj časa je vodil Kelbek, sedaj ponovno Nissman, do kje bo šel čas, bo pa zadevo res odlično spremljat.

Kar se mene tiče, vse pohvale za take čase, res so nori.

gt6demo-001.jpg

gt6demo-002.jpg

gt6demo-003.jpg

Link to post

Od naših Radicalsov se je uspelo v naslednji krog uvrstiti Blaku Townendu v VB in Jeremyu Bouteloupu v Franciji.

Pablu se žal ni uspelo, ker konkurenca v Španiji je bila letos zares huda za 10 mest, ki vodijo v naslednji krog. Za uvrstitev je potreboval čas 2:16,800.

Link to post
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...