Skoči na vsebino

Gran Turismo 6 [PlayStation 3]


Recommended Posts

Sili ajde bejš me prehitete, če me še nisi, z Nissanom sem te za par stotink nabil, če še nisi popravil ajde, te čaka malo dela, tole bomo probal sfurat do konca..

 

Čisto škoda komplicirat, imamo pač enako na izi tekmovanje, kot smo ga imeli, pa pojmo vozit GT A, prvi je pač ta elektro Nissan avtek, ma kateri niti ni tako za odpis.

Že danes ai jutri dop objavim trenutne čase, VI pa ga probajte še izboljšat itd...

Vozili bi pa nato vse 4 piste-vozila oz. le da še pride vse ostalo,(na koncu od vseh 4 pist, dobimo nekako najboljšega-najhitrejšega, sste za?) trenutno pa:

i1b86wB0yeztu.jpg


Online Event Schedule
8:00 (BST) April 21, 2014 until 07:59 (BST) June 16, 2014 Round 1 8:00 (BST) May 5, 2014 until 07:59 (BST) June 16, 2014 Round 2 8:00 (BST) May 19, 2014 until 07:59 (BST) June 16, 2014 Round 3 8:00 (BST) June 2, 2014 until 07:59 (BST) June 16, 2014 Round 4 (Final Qualification Round) 

Link to post
  • Odgovori 125
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Komej, komej čakam..... [it] Gran Turismo®6 is coming! Acura NSX ’91 *Alfa Romeo TZ3 Stradale ’11 *Alpine A110 1600S ’68 *Audi Sport quattro S1 Rally Car ’86 Ferrari 458 Italia ’09 *Ferrar

Ja, glede na to kar nastane iz teh GT Academy voznikov... bi kakšna PC simulacija s takšnim programom dajala res hitre dirkače. Seveda bi blo treba omejit na 17 let max. Tastari smo sam se za v pokoj

Za enkrat točno to, smo že odfural tako in blo je zanimivo...pa še zmenmo se za eno daljšo on line tekmovanje, samo da nas bi bilo vsaj 15+, to bo pa treba mal bolj organizirat!

Link to post

Zaenkrat imam samo tebe na seznamu GT A in tvoj čas,ki si ga postavil je kar trd oreh za mene,ampak se ga da presežti. Sicer nisem ravno pristaš hot lapa in bi mi bolj odgovarjalo dirkanje. Če bi nas bilo že 10 bi bilo fino. Sploh ne vem,kdo tukaj na Slo racingu  ima PS3 in GT6. Meni ni problem spisati in organizirati dirke.

Link to post

Kaj pa danes?

 

psn moj playgame81

 

Tukaj imaš slo psn tekmovalce, pa jih dodaj.

 

Sem pa prec za kakšnega original Cliota, al pa Civic, pa še se najde...

 

gt6demo-001.jpg

gt6demo-002.jpg

gt6demo-003.jpg

 

 

Vzem si 30min, in vse dodaj iz te liste, to so psn imena, kateri furamo, pa še enih 5 je novih, sedaj nas vozi 9.

Link to post

Do danes vas imam že 18-19 šoferjev, tako da ste kr pridni, le VSI tisti kateri vem da peljete še bolje,(Irt, Viper-ja oba, in še se vas najde..) bi vas prosil da še kaj čas popravite, ker gre se za tekmovanje, na koncu dobimo najboljšega za vseh 5 časov, vseh prog, vseh vozil, oz ne vemo niti še katera vozila bodo , enako piste...

Danes kasneje objavim fotko vseh časov! 

Link to post
Je že čas , da se objavi čase.
 
Za nekatere vem, da lahko še dosti izboljšajo svoje čase.
 
gt6a-001.jpg
 
gt6a-002.jpg
 
 
Ponavljam, kdor ima željo po tekmovanju, me naj prosim le doda prek psn, moj psn playgame81
 
Kmalu objavim ponovno, nove čase, slikano danes.
Link to post

Novi časi v GT Academy 2014 v Slo tekmovanju, trenutno nas vozi 28 kurjačev gum, v elektro 28, očitno pa bencin niti ni več tako zanimiv, le 20 , 370Z agregatarjev...

Kot kaže bo večja borba med Kacotom in Lampetom.

Več o tekmovanju na spodnjih linkih, kdor ima željo, me naj prosim le doda preko psn-ja, ime: Playgame81

 

i18Xq9G8Aja69SH.jpg

 

a2-001.jpg

 

a2-002.jpg

 

a2-003.jpg

 

i12Y1Iuhx40G2z.jpg

 

a2-004.jpg

 

a2-005.jpg

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...