Skoči na vsebino

G25 Predelave


silverfox1973

Recommended Posts

Fedre naročam v nedeljo. Damjan si potem zihr zravn?

Še to: kako se bomo potem za dostavo zmenil? Dostavim vam lahko na relaciji Trebnje - Ljubljana. Če da kdo za pir pridem še kak km dlje :)

Link to post
  • Odgovori 48
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Theo, po mojem mnenju ne rabiš tistega za 50 GBP. Tista opcija brez fedra za gas je čist dovolj, je pa res, da je še vseeno 33.5 GBP brez poštnine...

Za ta dnar dobiš tudi Fanatecove Elite, z mal sreče pa celo CSP stopalke, kjer deluje bremz preko load-cell-a. Glede na to, da se ti ne mudi.. Pa jih lahko potem uporabljaš tudi, če menjaš volan, ker

Fedre naročam v nedeljo. Damjan si potem zihr zravn?

Še to: kako se bomo potem za dostavo zmenil? Dostavim vam lahko na relaciji Trebnje - Ljubljana. Če da kdo za pir pridem še kak km dlje :)

Jaz bom že nekak uletu, sm dej mi reci, a sm jaz slučajn še za majčke dolžan :|

Link to post

Še to: kako se bomo potem za dostavo zmenil? ...Če da kdo za pir pridem še kak km dlje :)

Mislim da bo najboljš, da se dobiva kjer smo se zdej že parkrat. Pa ziher bosta še Mare in Janko za to, da se dobimo na pivu. [dance]

Link to post
  • 3 years later...

Meni osebno je veliko boljše. Sicer sem mal rabil, da sem se navadil, ker zavoro morš res pohodit ampak je super! Pa če imaš stol na koleščih (kot jaz) bi moral pa nekaj podložit, drugače se odpelješ, ko pohodiš zavoro...

 

Dobi se pa na...KLIK

Link to post

Meni je bilo tudi veliko bolje, ko sem dal to not. Bolj trda zavora, pa tudi za sklopko sem naročil. Je pa res, da moraš met potem kar fiksiran sedež pri bremzanju. 

 

Glede obračanja pedalov se mi zdi, da je bolj osebna preferenca. Jaz imam na T500 obrnjene v tem starem GT stilu (novi dirkalniki majo spet nazaj po starem), vendar kakšne hude razlike v občutku ni. Bolj izgled kot kaj drugega. Ko enkrat furaš, je čisto vseeno...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...