Skoči na vsebino

Sezona 5 [2011/12]


Recommended Posts

  • Odgovori 916
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uf, zanimiv vikend & popolnoma presenečen nad svojo kvaliteto odpeljanih dirk... Q: prišel malo pred 9, pozdravi vse in videl da ste že začeli s Qualy. Hm, malo prehitro je Eržen verjetno prest

Dodal bi še par besed. Kot sem že omenil, je goljufanje izjemno resna obtožba in ni hec. V rfactorju smo naprimer testirali v tyki (anti-cheat klient) in smo bili tisti, ki smo tam testirali enako

Slo-Racing WTCC 2011/12 Champion

Posted Images

Q: V redu zame, 35.9xxx, 4.to mesto

R1: Dober štart, potem sem več ali manj sledil Bašlju celo dirko in ga v zadnjem krogu prehitel za p4. Kar v redu dirka, nevarnost dežja, a sem mel slick gume, pravilna odločitev.

R2: Spet dober štart, potem pa pozno bremzanje in me je odneslo malo ven, potem spet napake, nekako se poberem v par dobrih dvobojih do p8 z maxlom (good stuff), še prej pa mislim da vzporedno v ovinek z Daksom, ki ga žal taknem in ga odnese (Se opravičujem). Katastrofa od dirke, še enkrat se zavrtim, potem na zadnji ravnini vprašljiv manever Pavčka ampak ajde. Katastrofa p10. Se zgodi.

Do naslednjič lp

Link to post

Q:Slabo,slabše od mojega pb,zasedem 5p.

R1:Odličen štart z seatom , in potem sva se celo dirko prehitevala z Trostom na kar sem naredil veliko napako in me je prehitel,končam na 5P.

R2:Odličen štart,Prilezem do 3P,nakar naredim napako in se mi približa Apat potem sem mu v zadnjem ovinku 13.kroga pustil malo lufta in me je začel prehitevat po notranji nakar me zadane in me odnese vn izgubim 2mesti.

Vikend se je zalo slabo končal zame.

Link to post

Q: Za pozabo, vse kar sem treniral čez mesec, je padlo v vodo v prvem ovinku. 1.39.xxx res ni v ponos in sem bil ziher, da bom zadnji. No nisem bil, bil sem pa 12..

R1: Slickse gor in upam, da bo šlo. štart, ok, spredaj se nekaj nabijajo v prvem ovinku, pazim, da res koga ne nagazim, potem se ustalim tam okoli 10 mesta :) in se dajeva z Jermanom. Nekakrat je šlo na nap, samo so bile se mi zdi čiste borbe. Potem se mu je Volvo pregrel, ali pa gume in sem nekako prišel mimo, do konca pa potem kruzal na P9. Ok.

R2: Ne vem od kje vse jih tu nisem fasal. Z leve, z desne, prava fliper krogla [opa] . Nekaj časa sem bil nato v borbi za 6 mesto, pa so bili Seati prevročekrvni, tako se sem se potem boril z Maxljem. Bilo je zabavno, čeprav je nekaj tvoj Seat skakal po progi, zato sem vozil bolj previdno. No v izhodu iz 4 ovinka srečam še enega BMW-ja na strehi, tako da sem spet končal na koncu na P9, z gumami skurjenimi do amena.

Link to post

Za dirko sem mislil, da bom malce prej potreniral...pa je zaradi zapletov zaradi serverja šlo vse po svoje :D

Q: cutting in zadnja pozicija

R1: dober štart, nato bolj kot ne umirjeno vozil na P8

R2: slab štart :) Nato so me iz boksov mirili, ko je bil v bližini Slapar :) Nato še malce smeha iz strani Trošta...na koncu spet P8 in P1 med privatniki [champ]

Lahko bi malenkost več leteli tej avti :)

Link to post

Q: slabe zaradi mojih napak

R1: gledam napoved, pričakujemo dež obujem gume za dež in seveda slaba odločitev, v tretjem krogu malo začne škropit in pol neha, slaba odločitev za nas , ostalo je bilo samo kurjenje gum!

R2: Dober štart, 2 drugem krogu spet Jerman na grobo v mene ampak dobro, pol se še vmeša Trost in me vrže iz ritma,cruzanje do konca P11

Itak se mi ta proga ne dopade ,zato tudi posledica takšni rezultati

Link to post

q: nezadovoljen z p6. ni šlo več..

r1: preverim napoved in se odločim za slick, nakar začne deževat in zapeljem v boxe po wet, kar se na koncu ni izkazalo za pravo odločitev. končal na groznem p11.

r2: dober štart in boji na začetku. slapar kar optimistično vzporedno v vštric v pesek, kesneje šošter naredil napako in se vrnil na stezo, bil sem prehiter in se mu postavil vzporedno ko je zavil in ga je odbilo od mene v pesek, nadaljeval za pavčkom kateri ej bil kar dosti po progi a mi ga je uspelo le prehiteti po njegovi napaki. zasledoval Bašlja in ga po kar nekaj napakah ujel, v predzadnjem krogu si naredil napako, bil sem vzporedno in celo spredaj, zavil si vame in te je odbilo v pesek, podobno kot šošter prej, žal mi je ker si bil kar dober, a vseeno bi težko zdržal še 2 kroga :wink:

šošter je zopet trgal in se mi zalepil zarit v zadnjem krogu a sem uspel ubraniti p3.

nekaj dotikov in napačna odločitev r1..

čestitke bmwjem :)

denis poglej si replay! :wink:

Link to post

q: nezadovoljen z p6. ni šlo več..

r1: preverim napoved in se odločim za slick, nakar začne deževat in zapeljem v boxe po wet, kar se na koncu ni izkazalo za pravo odločitev. končal na groznem p11.

r2: dober štart in boji na začetku. slapar kar optimistično vzporedno v vštric v pesek, kesneje šošter naredil napako in se vrnil na stezo, bil sem prehiter in se mu postavil vzporedno ko je zavil in ga je odbilo od mene v pesek, nadaljeval za pavčkom kateri ej bil kar dosti po progi a mi ga je uspelo le prehiteti po njegovi napaki. zasledoval Bašlja in ga po kar nekaj napakah ujel, v predzadnjem krogu si naredil napako, bil sem vzporedno in celo spredaj, zavil si vame in te je odbilo v pesek, podobno kot šošter prej, žal mi je ker si bil kar dober, a vseeno bi težko zdržal še 2 kroga :wink:

šošter je zopet trgal in se mi zalepil zarit v zadnjem krogu a sem uspel ubraniti p3.

nekaj dotikov in napačna odločitev r1..

čestitke bmwjem :)

denis poglej si replay! :wink:

Ja sej vrjetno sem res jes zaj..... Si bom pa pogledal replay

Link to post

Q: na sigurno odpeljan krog, pa še čas dobr, pod 1.37 s 125kg :) P?

R1: štart obupn, zarad visoke prve brzine mlinčk ni bil sposobn zakopat :) lepo prehitevanje v troje v drugem krogu, potem pa dokaj umirjeno do konca, ogrožal me je edino Maxelj, dokler ni naredil napake, P6

R2: štartam s P3, dober štart(mlinčk zakopal! :) ) potem pa adrenalinska vožnja z ladjo med lahkimi tovarniškimi avti, zgubim 3 mesta zaradi udarca z leve, vozim naprej, približa se mi Trošt in me odbije v ograjo... P13

R1 super, R2 slabo. Trošt tam v tistem ovinku nisva bila vzporedno in prostora je tudi bilo dovolj

Link to post

Zmeda s pcjem, reinstall, nič vaje

Q: ena manjša napaka, a raje vseeno popustim gas in pridem po P10

R1: Soliden štart, nekako prilezem do P6 in ga držim do napake... se zasukam in komaj končam pred Maxlom

R2: štartam ko munjen, takoj naberem ca. sekundo prednosti, ko vidim Vedrana v T1 za mano, sem se sprijaznil s porazom. Nato pa držim in držim tempo ter Vedrana za sabo vse do zadnjega kroga do ciljne ravnine ko mi *khm* spodnese nogo z gas pedala. Za malo P2, ultra zadovoljen :D

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...