Skoči na vsebino

Škoda Octavia CUP Knockhill 27.2.2013 [rFactor]


skopusnik

Recommended Posts

Kdo se pa sekira, samo mi taki avti, kot je tale škoda, ki je navaden avto in gre gre lahko po vseh brezpotjih, ne sedejo za dirkališča - ker se itak lahko pelješ povsod (ker je pač stvar visoko nad tlemi in je pač navaden avto, z malce tršim podvozjem, to je to).

Za dirkališča so dirkalniki, ne avtomobili (če me razumete). Škode so bolj primerne za GHD in rallyje vse povprek.

Zato bi bilo bolje da se zamenja mod z kakšnim bolj dirkalnimi avtomobili, kjer ti zaradi narave vozil enostavno preprečuje sekanje, oziroma si zato sam zelo ostro kaznovan, najverjetneje z izletom iz steze, čene z polomljenim podvozjem ali čim drugim.

Link to post
  • Odgovori 73
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pa tele škode delajo take fajte da joj, zakaj bi menjali

Po dveh uspešno izpeljanih dirkaških vikendih s po dvema dirkama z veliko udeležbo je čas za naslednjo postojanko Škoda Octavia pokala: tokrat se dirkači selijo na Škotsko dirkališče Knockhill. Kot ve

Zdej se dela, ne pa zajebava

Se strinjam, saj nisem rekel, da ne smemo vozil tek avtom ,ampak sploh niso zanimivi za vozit, no razen v Salzburgu je bilo kar cool - ker je le malce hitrosti in hitrih ovinkov.

Novinci pa naj raje malce začnejo treniati po 5-10 ur na dan pa bo ;)

tko sm jst učasih.

Link to post

Meni tudi škode niso lihk preveč všeč za vozit in to dost dolgčas :twisted: drugače pa ne bi bilo slabo če bi udarli spet kakšen rally ;)

Jst bi tudi rad en rally probau, je ena proga ful dobra, ni brzinc apak je rallycross pista, Mid Ohio RX

Povezava!

Full je dobra, je pol asfalt in pol zemlja :twisted:

En video

Pa bi lahko vozli z WRC 1.6 od RALLYWORLD :roll:

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...