Skoči na vsebino

netKar PRO


Mitja Bonča

Recommended Posts

  • Odgovori 437
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdravo, sm nov tuki in bi najprej use lepo pozdravu! netkar furam aktualno že ene pou leta. Prvič furam( prej sm ene 6 let igrou LFS, Rfactor, RBR sam nikol nism tekmovou) na dirkah v all round ser

Se čist strinjam, da ni zaželjen, najlažje je pa stezo dol potegnit pa konvert narediti, nobenega pa ne vpraša kolk ur je vložil ko je izdeloval stezo. In da si pol še upa svojo stran naredit

lol če je pa ta špil realističen potem sem jst dolenjski superman Pa da sploh ne govorim o grafiki, zvoku pa še čemu....

Ravn dons sem fural Mid Ohio + f1800, uživantsko da je kej. Server je bil postavljen kake pol dneva pa ni blo žive duše. Ljudje se sam še s KS2 pojajo naokol.

Tale proga se mi zdi zelo uživaška, sploh za te manj hitre, npr. 1600/1800 ali pa Vintage. Včasih sem Mid Ohio z 1972 modom (Ford GT...) nabijal do nezavesti v rfactorju.

Fuji-ja še nisem probal ampak zgleda obetavno. Blackwood iz LFS demota je tud super.

Baty dober video, všeč mi je, da si vključil tud tist ta zadnji del :wink: Se kr mal bolje počutim, ko vidim da maš tud ti težave :D

Za nastavitve ti verjamem, sploh če hočeš bit top je treba to obvladat. Jaz sem si še celo sprintal tale vodniček, da bi si ja kej pogledal ampak zamanj hehe. Mal me tudi zaradi tega odvrača, ker nisem preveč občutljiv na spremembe dirkalnika in pol nekaj spremeniš in sploh ne čutiš razlike. Tko, da si kar na netu najdem setup, ki mi najoblj ustreza.

@Killer_B - ja če sta ti grafika in zvok najpomembnejša potem res kar stran od tule. F1 2010 itn...

Link to post

@Killer_B - ja če sta ti grafika in zvok najpomembnejša potem res kar stran od tule. F1 2010 itn...

Sprobaj iRacing ... Sicer mi je fizika pri NK Pro dosti dodelana in precej podobna iRacing... Se mu pa vidi, da nikakor ni konkurenčen.

Link to post
  • 4 weeks later...

Danes sem končno probal. Zadeva je brutalna... lukenj in neravnin za znoret (iz. zletet s ceste). Abarth na zaviranju gre v vse smeri, samo tja kot bi hotel ne :twisted:

Ehhhh ja, saj sem že tolkokrat napisal.

Kdor ima volan doma,mu je lahko MEGALOMANSKO žal,da ne more UŽIVAT in si privoščit za borih 15€ ta simulator!

online škripa(ne zmeraj).......pa kaj potem.....

14,90 !

Link to post

Eko,ta tip konvertira zares dobro narejene steze.Žal na uradnih straneh ni zaželen ,ker določenih stez ni prašal za dovoljenje!!! :twisted:

Naredil tud dobr sound za osello in ks2 [smoke]

Povezava!

Samo lahko bi enkrat z abarthom udarli tuki na sloracingu...online z abarthi je še najbolj "trden".

Teden nazaj v prvenstvu sem se enmu nasadil na kjuko od prikolice in bil tam enih 5 krogov.Vse skupaj pa začilna kot bi bila to dirka vseh dirk. [dance]

Link to post
  • 2 weeks later...

Samo lahko bi enkrat z abarthom udarli tuki na sloracingu...online z abarthi je še najbolj "trden".

Bolj ko hvalim, prej dobim po pič......... :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=58rJzIO96dE

Sam kaj, ko je uživaški filling vožnje preveč prisoten,da bi me te reči odvrgle od vozačine [owje][it]

Nekaj skrivnostnega je v ffb, ki mi daje ta filling, kar iracing in druge vozačine nimajo :oops:

Link to post

Eko,ta tip konvertira zares dobro narejene steze.Žal na uradnih straneh ni zaželen ,ker določenih stez ni prašal za dovoljenje!!! :twisted:

Naredil tud dobr sound za osello in ks2 [smoke]

Povezava!

Samo lahko bi enkrat z abarthom udarli tuki na sloracingu...online z abarthi je še najbolj "trden".

Teden nazaj v prvenstvu sem se enmu nasadil na kjuko od prikolice in bil tam enih 5 krogov.Vse skupaj pa začilna kot bi bila to dirka vseh dirk. [dance]

Se čist strinjam, da ni zaželjen, najlažje je pa stezo dol potegnit pa konvert narediti, nobenega pa ne vpraša kolk ur je vložil ko je izdeloval stezo. In da si pol še upa svojo stran naredit [buzara]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...