Skoči na vsebino

netKar PRO


Mitja Bonča

Recommended Posts

  • Odgovori 437
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zdravo, sm nov tuki in bi najprej use lepo pozdravu! netkar furam aktualno že ene pou leta. Prvič furam( prej sm ene 6 let igrou LFS, Rfactor, RBR sam nikol nism tekmovou) na dirkah v all round ser

Se čist strinjam, da ni zaželjen, najlažje je pa stezo dol potegnit pa konvert narediti, nobenega pa ne vpraša kolk ur je vložil ko je izdeloval stezo. In da si pol še upa svojo stran naredit

lol če je pa ta špil realističen potem sem jst dolenjski superman Pa da sploh ne govorim o grafiki, zvoku pa še čemu....

o bravo..saj to je kr zelo soliden čas.. [it]

jst sem 3 mesece visel skoraj vsak večer gor [opa] ......pa je malo ljudi vozilo pod 1 41.... :wink:

in le 4 ,k nam je uspelo it pod 1 40....... :roll:

dobro, tisti najači šoferji nk-ja šibajo naokoli s ks2,sam k so prišli malo se zabavat online s f 1600,so meli kr probleme za it pod 1 41....(pač po dveh dirkah ne moreš pričakovat ,da bi kar raztural), [iz]

jst sdaj ene 3 tedne,k vozim na ps3 gt5 [Joj] ,pa ko grem kdaj zvečer na nk online, mi ne uspe več it pod 1 40,pa tud zelo niham v cajtih na krog [wub]

[ok]

Link to post

Kera proga pa je v demotu? Prato?

crema in pa prato.....

ps. pisal sem pa čase od ceste prato

ps2.video ,ki sem ga dal kot/za setup,k ima tudi en prevožen krog,je od verzije 1.1, kjer se je vozilo 3/4-eno sek. hitrejše

Link to post

Naši sosedje madžari se pa trudijo,da bi zalaufal podoben sistem ,kot je na iracing-u, [dance],danes so odprli njihovo stran.

Če se komu da, da jim da eno roko pri testiranju bete

Jst kupim licenco v teh dneh in se jim bom pridružil [it]

Upam da jim ta projekt uspe [ok] :wink:

Link to post

Tudi jest sem se navdušil nad tole igro. Sem pa še čisti začetnik, simulacije sem začel vozit kakšne 3 mesece nazaj, ko sem si kupil volan.

Sem probal praktično vse od RaceOn, LFS, iRacing... in mi netKar še najbolj sede.

Zaenkrat sem še pri demotu in bom še kar nekaj časa ostal. Oziroma vsaj dokler čas na pratu ne pade pod 1:41. Sedaj sem pri 1:41:7 na default setupu, približno vem kje so še rezerve ampak mi enostavno manjka kilometrine in izkušenj.

Od začetka so bli boji, da sem šel pod 1:44 potem spet pod 1:43 itd, ma je super ko vidiš kako tko počasi napreduješ [it] .

Se mi pa zdi, da je tale formulca kar dobra za učit glede na to, da je bolj počasna a vseeno zahtevna za vozit. Sem vozil tudi FVA, ampak tam se vse odvija malo prehitro. Časi tam so se izbolješavali tako, da sem treniral v netKarju in ne v FVA :P

Baty hvala za tvoje videe, sem jih našel čist naključno nekaj dni nazaj. Sej drgač jih je kar nekaj ampak s precej povprečnimi časi. Take stvari so res uporabne za nas začetnike, pa še setupi zraven, super [ok]

Link to post

Sem včeraj potegnil dol ta NetKar Pro in sm ugotovu da sem totalno počasen. Na uni progi na p al kva že sm komi peljal 1.43, na uni drugi, bolj zaviti pa 1.41. Je pa res da sem najprej porabu 10 krogov, da sem sploh približno pogruntal kako gre proga, naredu sm pa cca 15-20 krogov. Bom danes še malo sprobal. Res mi je hud špil drugače, sam očitno mi ne leži preveč [wall] A se kej ve drugač kako je z 2.0 verzijo al katera številka že bo..

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...