Skoči na vsebino

GRID 2


mAxL

Recommended Posts

Grid kupiš če ti je dolgčas in pa zaradi multiplayera tako kot je že zamex23 napisal. Jaz sem prvi del dobil k grafikulji kot darilo in moram povedati, da smo se ga kar pošteno "žgali" med vikedni [wub] Kar grupno smo se dobivali in je bilo super, vsak je prišel na vrsto :D

Aja, pa BTW hvala za info glede podpore dx ;)

Link to post

...in moram povedati, da smo se ga kar pošteno "žgali" med vikedni [wub] Kar grupno smo se dobivali in je bilo super, vsak je prišel na vrsto :D...

Kaj ste se vi to igral?! Pa ne moreš tko pisat no...si bo kdo še kej mislu. Sploh k bo PEK to prebral mu bo ful žal k ga niste povabl. :lol:

Link to post

Glede na to kar sem probal, je zame osebno škoda časa. Sej ne rečem je lepo narejen, pa zvoki hudi, samo voznost pa meni osebno ni všeč.

Link to post

Voznost je kulkrtulk sam pr FWD-jih..čakam da se odpre na steamu da bom lahk multija nabiju..kr tale single ko ga zdle obračam je prava muka..WTCC bo še vedno dobr za igrat.

Link to post

Tudi meni je ta špil kar nekaj. Sem probal in sem razočaran nad igralnostjo. Da sploh ne omenjam drifta, ki je kar nekaj. Saj ne rečem, grafika je fantastična, ampak vseeno pogrešam pogled iz kabine, ki bi jo takšen špil lahko imel. UI je tako zjeban, da mi je postalo kar slabo, ko so se mi zaletavali v zadek avtomobila kot za stavo.

Link to post

Torej da na kratko .

+: zvok, grafika, izboljšan AI, izbira avtov, customizing ima več opcij, izboljšan crash model ki je res epic, dirkaš lahko z vsemi avti po katerikoli progi na katerikoli način

-:premalo FWDjev, avti preveč driftajo, uničl so drift način igranja, prav tako je AI sfejlan..kljub temu da je boljši ima napake..včasih so svinsko počasni včasih pa prleti skoz ovinek da ne veš al bi se joku al smejal, vsi avti se podobno peljejo..ni res nekih ogromnih razlik, single player je failan, ker ni nobenega zbiranja denarja(je pa ta opcija baje v multiju kjer zbiraš denar in upgrejdaš avte) le zbiranje fanov in to.., premalo resničnih prog in preveč mestnega izmišljenega sra**.

..o multiju pa kej več besed še kasneje..Mislim da se bo vozl predvsem WTCC ker so najbol normalni sploh chevrolet

Link to post
  • 2 years later...

Ce kdo rabi DLC za ta spil se lahko javi na ZS...v Humble bundle sem dobil:

GRID 2 Drift Pack

Grid 2 Spa- Francorchamps Track Pack

Za Grid:Autosport pa:

GRID Autosport Road & Track Car Pack

GRID Autosport Drag Pack

 

Z veseljem podarim komu, ki nuca...na voljo samo se DLC za Autosport

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...