Skoči na vsebino

Karting


play

Recommended Posts

Grip je na idealni liniji, ker je asfalt tko tanek da so ga karti v parih letih preoblikoval in je lepo po-camber-an na idealni liniji.  [Joj] Kr patetično če se mene vpraša, ampak ok  :lol: Sam asfalt se mi zdi pa zelo spolzek, je pa res da nimam še nekih izkušenj z top progami...

 

PS: Če bi si pa kdo rad zlomil rebra, se mi zdi pa kartodrom v Puli kar primeren, ali pa Poreč  :P

A je ta v Puli, tisti ki gre v hrib? :)  Tisti je zanimiv ja.

Link to post
  • Odgovori 262
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vozil ja,....

Play, reč temu tipu, da nej kdaj namesto cvička kkšen kozarec mleka popije. Sej veš...kalcij, pa to...

Posted Images

Dej play ne nakladaj.

EDIT: če mu je v Krškem rebra polomilo (ne zaradi skokov čez robnik), potem ga po vožnji v Lonatu ali Jesolu noben več skup ne sestavi.

 

 

ma matr no, ti dam cifro od Igita iz Otočca pa ga sam vprašej no, če pa on laže pa kaj čem...

Link to post

Bom podal svoje nevtralno mnenje ;)  Rebra zelo tezko nalomis….razen v primeru da imas res za dve stevilki prvelik sedez in vozis brez scitnika in da nekam bocno zapnes. ( govorim za kalso KZ, kamor se bocne G sile kar dobro obcutijo). Druga opcija, da ima oseba res slabo strukturo kosti ;) 

Link to post
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...