Skoči na vsebino

Karting


play

Recommended Posts

Agregat bom kupil, ko bom pomoje iz It rabljenega tm9 eno serijo, najraje zadnjo serijo ,samo so cene oho, mogoče celo novega, šasijo pač nekak tako imam žal v glavi, je pa res da zna biti vse nekak podobno.Vse eno mi je Tony zakon hehe..

Link to post
  • Odgovori 262
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vozil ja,....

Play, reč temu tipu, da nej kdaj namesto cvička kkšen kozarec mleka popije. Sej veš...kalcij, pa to...

Posted Images

Ne bit pussiji.....tle se mal vozš levo pa desno pa že vsi jokate, da ste polomljeni. Vas povabim na trening ameriškega fuzbala pa boste potem vozili brez pripomb.

Vozil ja,....

2-1-1142.jpg

Link to post
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Včeraj smo bili s kolegi (una dva k na madžarskem) pri stankoviču na gokardih...

Letijo kar uredu, grip dober, ker je zelo grob asfalt. Proga je zelo zanimiva z eno izredno hitro šikano in dvemi hitrimi zavoji ter parimi zaprtimi.

Za manjšo družbo (2 do 4) bi prej predlagal stankoviča kot recimo logatec, ker je sam filing hitrosti precej boljši (predvidevam, da zaradi ožje steze), v primeru večje družbe pa ostaja logatec spredaj, ker v lj ne pustijo dirkanja med seboj in se je potrebno spuščati.

Je pa v lj uredu, ker ti da na koncu stankovič tudi kakšen predlog kaj lahko izboljšaš ipd.

Link to post
  • 1 year later...

Super posnetek  [ok]

 

Samo gokart je bolj...  [Jel2]

 

Ja lej, za nas, ki smo bolj finančno omejeni je to ''dream come true'', hehe. Verjamem da karti niso pripravljeni za svetovno prvenstvo ampak za to ceno, sem zadovoljen :)

 

PS: Sem pa opazil, da si moram malo dodelat vratne mišice  :P Tole je na Mojo D1, kaj bi blo sele z kej mehkejšega  :D

Link to post

To ni nič od gripa, moraš nujno en dan probat kako italjansko progo(Jesolo-Lonato) povrh pa še ene gume mehke. Šok terapija :D

 

Raceland ni za karting nekaj, pa tud vidm da je dost umazan asfalt. Z avtomobili pa še tolko bolj zgladijo površino. Prava proga za karting je tista ki je samo za karting :P Ker je potem hrapava oz. groba podlaga, se že tako nabira guma na liniji in še veliko bolj drži.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...