Skoči na vsebino

F1 2012 Game


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 122
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To zmeri zgleda zakon in potem ni vredno da bi se s palco taknu

Evo, sva s Troštom zrihtala da dela online tudi "tista" verzija Potrebno je sicer 10 minut truda, vendar dela! Tako da drugi teden ena dirka (navodila sledijo)!

In pa obvezno nastavit Override input device type na Steering wheel

Ne, se ni, ker ko je prišel kdo nov se je spet vse podrlo........zdej je pa v opcijah igre da se to onemogoči že od vsega začetka.

Patch 7 brings improved voice communications and a bunch of other fixes as listed below:

• Added two new options for PC users to improve voice communications.

1. Added a Push To Talk option. This can be turned on in the Audio Options (My F1 -> Audio) and is bound to T by default. The key used can be edited in My F1 -> Driving Controls -> View / Customise Profile.

2. Added a Disable All Voice Comms option. This can be turned on in the Audio Options (My F1 -> Audio) and will disable all outgoing and incoming voice communication.

• Fixed an issue where the track could become wet without any rain being visible.

• Rebalanced engine wear so it will go below 99% during a season.

Link to post
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Evo, nabavil še sam tole zadevo. Prvi občutki, so OK, boljša od prejšnjih delov. Trenutno furam Lotusa, pardon Catterhama v karieri, avto je res počasen, samo je fino da se je potrebno kar potrudit za dober čas. Stestiral sem še trenutni on-line preizkus Time attack v Braziliji in odpeljal 1.12.6xx. Rekord je 1.09.7xx, kar je kar brutalno :)

Če bo še kakšna dirka sem zraven, do tedaj pa še kak trening pride prav :)

Link to post

Ma kaj se vožnje tiče se z rfactorjem ne da primerjat.

Za nas "penzijoniste" pa včasih prav pride,da se ne ubadaš tolk z temi nastavitvami.

Tudi sam sem kupil prvo f1 (2010) in od takrat ni šans da bi kupil še bilo katero.

Je pač bolj opa cupa style! Prideš na hitro nastaviš in se odpelješ. Za cajt zapravljat je! [it]

Link to post

tudi jaz sem kupil prvo torej F1 2010... lansko leto seveda ne, ker me je prva precej razočarala... moram pa priznati, da se razlika med prvo in letošnjo že opazi. Seveda še vedno ni nekih nastavitev se mi pa zdi kar se tiče fizike, da so nekaj že napredovali. Grafika je pa itak že od začetka super. Mogoče pa bo tja do 2016-ega leta res popolna simulacija... kar se tiče offline špilanja mi pa itak nikjer ni nikoli zanimivo tako da to ne morem komentirat online del mi je pa čisto všeč...

Link to post
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...