Skoči na vsebino

F1 2012 Game


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 122
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To zmeri zgleda zakon in potem ni vredno da bi se s palco taknu

Evo, sva s Troštom zrihtala da dela online tudi "tista" verzija Potrebno je sicer 10 minut truda, vendar dela! Tako da drugi teden ena dirka (navodila sledijo)!

In pa obvezno nastavit Override input device type na Steering wheel

Čudno no, men je pa glih grafika proti 11 čist kul, taka bolj siva, bolj realna, manj se sveti, mokra podlaga lepša, lepše se pelje, vozil sicer 1,5h, na volan še ne, všeč mi je sama zgodba, da nekaj delaš na začetku, fizika sicer za ene 10-15% boljša, na hitro rečeno zabavna igra.

Všeč pa mi bo, ko ne bo več klunašov in bo edina F1, v kateri bodo klunčki.

Link to post

A date pri takih arkadnih tudi vedno pomoči avtomobila na OFF? Recimo Traction Control? Saj formule imajo v resnici TC vključen, al se motim? (Nisem je še veliko preigral, ampak zaenkrat imam izključen ABS, brake assist, TC pa imam na FULL.)

Link to post

Lol, enostavno se nism mogu zadržat da nebi komentiral paketa dreka ki ga je spet nasral Codemasters.

Ne rečem, OK, je pač arkada. Ampak to še ni razlog, da se formule obnašajo čist X proti pravim. Da ne omenjam steering laga, ki ga ne odpravim pa da sem bog. Fuj fej, Enostavno ne razumem kako ste lahko pluvali na polno čez NFS Shift, tole je pa OK? Lol.

Že tretje leto zapored katastrofa! Kar je pa še hujše, že tretje leto zapored je igra polna hroščev in debilnosti. To niti smešno ni več.

Link to post

@Aggressor

Nastavi si Override input device type na Steering wheel ter daj Deadzone na 0% pa nebo nobenga laga.

Sicer pa karkoli boš naredil, boš imel svoje mnenje...ki je isto kar se tiče Codemastersov že od kar vem da si tukaj :)

Kar se tiče pa Shifta pa res ne bomo spet debatirali...

Link to post

Ne, ne bomo spet o tistem.. Dejstvo je da sta obe igri po svoje zgrešeni- ena v levo, druga v desno..

Heh, ja glede Codemastersa res nimam lepega mnenja. Sem ga imel, dokler je obstajala serija CMR.. Je pa res da srčno upam da se vrnejo na pota stare slave z nasledim Dirtom..

Kakorkoli, igri smo dali priložnost (tega overrida res nismo probali, deadzone je bil na nuli, "testirali" smo pri kolegu, jaz sem itak brez volana). Žal ni šlo. Imamo preveč radi Formulo, da bi podpirali nekoga, ki bi s tem rad samo služil na 10 letnih frocih, ki jim mamice kupujejo igre. Evo, ravno med pisanjem tegale posta sem zasledil na TVju reklamo za to igro.. Raje nebi pisal sloganov s katerimi se fanjte hvalijo glede igre..

Pa dobro, če je vam žur, super ;) Dejansko sem bil tako razočaran oz jezen nad vsem skupaj, da sem moral dat to iz sebe [jezik12]

Link to post

Zanimvio da meni do zdaj ne 2010, ne 2011 niso bil še zdaleč ne v redu, vse sem zbrisal niti po 2 ovinkih. A sedaj lahko dejansko vozim in sploh ni slabo......daleč od tega. Če ZNAŠ in nastaviš volan pravilno deluje povsem naravno (ne samo deadzone na 0, more biti tudi saturation in linearity)......res ne vem kaj eni čarate, al pa imate prešvoh kompe......simulacija ni, to je jasno, ampak ma neko logiko vožnje, sicer jaz sigurno ne bi vozil.

Tako da če bo šlo tako naprej bo f1 2015 zakon :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...