Skoči na vsebino

Trening dirke


mAxL

Recommended Posts

ZAKON [dance]

Izbral taktiko da je blo na začetku manj goriva in je letelo...vse do drugega kroga, ko mi je rit odneslo :mrgreen: Pol v postankih prehitel Trstenjaka in Kruha(nevem kaj sta bla tolk časa notr :| ?), Obida zavrtelo...Mejaki so bli pa že predaleč...škoda napake...Zupan...si sploh bil v boxih :shock:

p.s. Štart brez kakšrnegakoli prerivanja 8)

Link to post
  • Odgovori 188
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je šlo OK do 10 kroga, ko sem šel v bokse. Ko sem vstopil v vhod v bokse me je ravno v zid odneslo in mi je sfukal pol avta, ptoem v bokish ga pa ni popravlo, ker nisem naštelal. Zadnjih 6 krogov pa avto ni hotel iti kuker sem jaz želel tako, da sem v predzadnjem ovinku zadnjega kroga ven šel, tako da sem na koncu bil zadnji.icon_thumbsup.gif

Se mi pa zdi, da ni bilo nič zaletavanja. [ok]

Link to post

Pravila so bla nastavljena na STCC...nevem pa zakaj ste lahko nekateri vozili polne kvalifikacije :shock:wacko.gif, medtem pa je meni kazalo (po odpeljanem krogu) da ne morem več voziti. Isto pr Zupanu baje ni kazalo za postanke (5-12)...očitno demo jebe :|

Link to post

Ne nism bil, ker mi sploh ni nič napisalo da je treba not. Pa od kerega do kerega kroga je treba it not.

Sem pa na neki takega posumil že pred dirko, ker sem lahko vozil 30 min treninga in ne sam en krog. Zato sem pred dirko nalil za 16 krogov in gasa... [smoke]

Link to post

Ma ta dirka jebila kr nekaj....

najprej, stopalka za gas me je jebala, avto sploh ni dobival max. hitrosti na ravninah (sem vozil prib. 1 sekundo na ktrog poasneje kot bi lahko - brez heca - morem danes to poštimati), potem naslednje kar je bilo čudno... kvalifikacije, jst bi lahko pelu full krogov (kot da stcc pravila niso bila nastavljena), nato sledeče čudo, do postanka sem vodil, ko pridem iz bokov pa Denis (če se ne motim, tudi zmagovalec dirke) kar na enkrat pred mano 15 sekund - Od kje?

No na konuc 2. mesto, ni slabo.

Link to post
Pa kje si ti dobu Denisa? Zakaj je bil pa 15 sek pred tabo, pa kako so ble nastavljena pravila(STCC) si preber pa višje :?:

Nevem točno kdo je zmagal, ma tisit ki je (nisem siguren kdo je bil, sem misli da je bil Denis). Zakaj je bil 15 sek pred mano mi ni jasno?! Pred prihodom v boxe sem bi v glavnem na 1. mestu to sem siguren, saj sem prehitel prej vodilnega M. Mejaka. Od kje se je potem un znašel v vodstvu mi je popolna uganka. Ampak ko sem gledal čase krogov, sem videl da je bil v 7. ali 8. krogu v boxih (ker tisti krog ni imel časa), ampak, moj postanek je bil minimalno kratek (1-2 sek, pomoje mi ni niti gum menjalo) tako da res ne vem kje bi zmagovalec dobil 15 sekund prednosti! Čudno.

Link to post
Pa kje si ti dobu Denisa? Zakaj je bil pa 15 sek pred tabo, pa kako so ble nastavljena pravila(STCC) si preber pa višje :?:

Nevem točno kdo je zmagal, ma tisit ki je (nisem siguren kdo je bil, sem misli da je bil Denis). Zakaj je bil 15 sek pred mano mi ni jasno?! Pred prihodom v boxe sem bi v glavnem na 1. mestu to sem siguren, saj sem prehitel prej vodilnega M. Mejaka. Od kje se je potem un znašel v vodstvu mi je popolna uganka. Ampak ko sem gledal čase krogov, sem videl da je bil v 7. ali 8. krogu v boxih (ker tisti krog ni imel časa), ampak, moj postanek je bil minimalno kratek (1-2 sek, pomoje mi ni niti gum menjalo) tako da res ne vem kje bi zmagovalec dobil 15 sekund prednosti! Čudno.

Bonča, jst sm tisti ki je zmagal. Nism Denis, sm Jure. Tisti ki se je neki časa vozil na tvoji riti in imel zastojn šov kako voziš ovinke na počez :mrgreen: Vidu sem tudi kako si sekal šikano, oziroma jo odpeljeval naravnost in se nisi niti trudil da bi jo odpeljal prav.wacko.gif Če si že tolk hiter bi blo prav da se tudi tega držiš, sej ne boš veliko prednosti zgubil in boš še vedno na pole wink.gif In še enkratpovem da nisem bil v boksih, ker me vanje ni klicalo; na to sem posumil pa že po treningih ker sem lahko odpeljal cele treninge in sem tudi nalil full bencina. Tako da tistih 15 sec je samo box pomoje. Pa ne vem če je bilo petnajst, ker par krogov pred koncem; mislim da dva je bilo samo 10", pa še pol sem se bolj počas vozu, ker mi je napisalo da imam slabe gume.

Link to post

A potem je pa uredu Jure! Se mi je zdelo da nisi imel postanka, čeprav ko sem gledal tvoje čase je en krog bil brez časa, tako kot moj ko sem bil v boxih, čeprav ne razumem zakaj brez ( pač 2 kroga sta malo daljša zaradi postanka). AM najbrž je to zaradi demo verzije- še ni izpopolnjena, kot ne STCC pravila za dirko! Ni blema, smo vse razrešili. Jst sem tut vozu kot ena stara mama, skozi sem se ubadal samo z stoplako za gas, se mi nekaj zatika, tako da se nikakor nisem mogle sprostiti in se skoncentrirati samo na vožnjo - čeprav se je na koncu kljub slabim gumam (tudi meni je pisalo vozi počasi, slabe gume) dobro izšlo.

Drugače ste se pa vsi s katerimi sem imel opravka, dobro odrezali, bili ste fer in cool! Tako se vozi.

Aja, pa Sorry, se vas nisem še zapomnil vseh! Vas je full :) Pa še par sto iz drugih lig, pole veš kako težko si je zaponiti vsa imena!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...