Skoči na vsebino

Assetto Corsa


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 7,1k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Okayama je zrihtana in je vam na voljo tukaj. Povejte svoje mnenje, da vidm kaj mi je uspelo narediti v 9 mesecih.

Lep pozdrav fantje. Imam nekaj novega za pokazat. Nova proga v izdelavi:  

Hehe...moral sem;  

Posted Images

OMG! Še netkar je mel bolši MP.

 

HM...še res da je demo, samo tale booking se mi niti ne zdi tolko slab. Je pa res da še ogromno manjka, na public serverjih je ogromno bedakov, se kr kontra furajo ipd., prav tako avti smešno trzajo, verjetno odvisno od povezave posameznika. Manjka še ogromno, samo mislim da so na pravi poti!

Všeč mi je ko je na določenih serverjih možno furat skoraj vse avte tako se dobro vidi primerjava od enega do drugega. 

Link to post

5 serverjev sprobaš vedno, preden na katerega prideš,... trga se mi kle za volanom...  [opa]

 

 

Hehe. Daj Janko par ginesov da se navmo kregal kle, ejga :D

 

Dajte filter "shoows servers in booking only". Namig - pod listo serverjev, pod imenom serverja so črke B-P-Q-R. Črka ki je okvirjena pove v katerem sessionu je server.

 

Vmesnik je vrhusnki in modabilen(HTML koda). Predvidevam da glede na naval nestrpnežev glede bukiranja so le 2 opciji:

 

a) Kunos sprejme mnenje uporabnikov in to poštima

 

b) Bodo poskrbeli moderji ko bodo ven orodja za le-to.

 

 

Nič bat. Vse je ok :)

 

 

EDIT: Naval naroda(400 serverjev, 75% polno) je seveda šok in se bo čez čas izpililo. Pismo js nimam volana pa ne jokam kle :D Dejte si kej za delat najt :P

 

EDIT2: Ko klikneš online ti odpre okno - APLPHA(functions MISSING). Kupil si Early access! 

 

Folk npr na forumih se je teden nazaj do predvčeraj jezil kot otroček k ne dobi lizike. Potem en dan vsi ful evforični. Danes spet kurcajo vsi :D Če bi bil špil slab bi dali unistall pa je, očitno pa to ni opcija.

Link to post

Sedaj sem odfural na dveh različnih tujih serverjih dirki in bil 2. Mugelo in 4. Nurburgring. Na vsaki od dirk je bilo max dirkačev za predvideno dirkališče. Grafika mi ni niti 1x zablokirala. Je pa se dogajalo,da so nekateri avti poskakovali,ampak to že itak vsi vemo. Bilo je veliko prehitevanja in se poznajo treningi,saj je cca 60% dirkačev zares fer,vedo kje so zavore in kdaj jih uporabiti. Mislim,da je za neko sezono furat še prehitro,je pa super za trening dirke,da se spoznamo med seboj. Vem,da bodo fantje pri Kunos-u zadevo porihtali in takrat se bo z veseljem poditi po dirkališču z ostalimi. UI je dober,ampak to z server listo in buking-om bodo še morali izpopolniti,ker ne bi rad,ko bo naše sloracing tekmovanje zamudil na dirko in ne po moji krivdi,ker bo preveč negodovanja. Skratka ni mi žal niti centa,ker vem,da bo igra na koncu svetovna ;)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...